Albumstyl.pl Albumy Fotograficzne

Usługi fotograficzne
ul. Starowiślna 21, 31-038 Kraków Stare Miasto, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
514 788 999
Albumstyl.pl Albumy Fotograficzne

Informacje

Opis działalności
Nasz sklep internetowy Albumstyl.pl oferuje Państwu szeroki wybór albumów na zdjęcia oraz akcesoriów do nich. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie, na rynku działamy od 2004 roku.
Produkty i usługi
Nasz sklep powstał z pasji do fotografii. W ofercie mamy produkty tak uznanych firm jak Henzo, Walther, Goldbuch, Panodia. Naszym klientom możemy również zaoferować własne kolekcje albumów fotograficznych pod marką art deco i Exclisive które wykonywane są w introligatorniach.

W naszym asortymencie można odnaleźć:

• albumy ślubne,
• albumy rodzinne,
• albumy dla dzieci,
• albumy na zdjęcia wklejane,
• albumy kieszeniowe.

Jeżeli interesują Państwa najwyższej jakości włoskie albumy fotograficzne, to w naszej ofercie znajdują się włoski albumy z kolekcji Italian line. Klientom oferujemy również wszelkie niezbędne akcesoria do wyklejania, pudełka na zdjęcia, ramki i etui na płyty CD/DVD. Ponadto wykonujemy również nadruki na płytach jak również odbitki przez Internet na papierze Kodak Endura.

W naszym sklepie doskonale rozumiemy potrzeby swoich Klientów i jesteśmy w stanie im sprostać. To, co nas wyróżnia na rynku to nie tyko doskonała jakość oferowanych usług i produktów, ale także elastyczne i indywidualne podejście do każdego Klienta oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Albumstyl.pl z Krakowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń