Evita Centrum Medyczne E. & W. Ziemniak Spółka cywilna Elżbieta Ziemniak, Witold Ziemniak

Diagnozowanie i leczenie chorób oczu - laserowa korekcja wzroku

Okuliści
ul. Szlak 28/8, 31-153 Kraków Stare Miasto, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Evita Centrum Medyczne E. & W. Ziemniak Spółka cywilna Elżbieta Ziemniak, Witold Ziemniak
ul. Szlak 28/8, 31-153 Kraków Stare Miasto, małopolskie
NIP
6762310067
Telefon
Evita Centrum Medyczne E. & W. Ziemniak Spółka cywilna Elżbieta Ziemniak, Witold Ziemniak

Informacje

Opis działalności firmy Evita Centrum Medyczne E. & W. Ziemniak Spółka cywilna Elżbieta Ziemniak, Witold Ziemniak w Kraków
Centrum medyczne Evita znajduje się w Krakowie. Działamy od 1996 roku i od początku specjalizujemy się w leczeniu narządów układu pokarmowego. Od 2005 roku po otworzeniu nowej siedziby placówki, rozpoczęliśmy również świadczenie usług z zakresu okulistyki dla osób dorosłych i dzieci.
Produkty i usługi
Do centrum medycznego Evita umawiamy pacjentów, którzy mogą skorzystać z usług lekarzy okulistów praktykujących w zawodzie od 25 lat. Zajmujemy się diagnozowaniem oraz leczeniem krótkowzroczności, nadwzroczności i astygmatyzmu. Obszar naszej działalności okulistycznej to także:
- laserowa korekcja wzroku,
- operacje zaćmy,
- leczenie jaskry (zabieg irydotomi),
- leczenie gradówki,
- leczenie przedartej siatkówki,
- leczenie zaćmy wtórnej (zabieg kapsulotomi),
- plastyka powiek,
- okulistyka dziecięca.

Pacjenci, którzy zmagają się z krótkowzrocznością od -0,75D do -11,0D, albo nadwzrocznością od +0,75D do +6,0D mogą poddać się laserowej korekcji wzroku w naszym centrum medycznym. Stosowane przez nas urządzenia są również dostosowane do poprawy widzenia u osób z astygmatyzmem do 6,0D. Korzystamy przy tym z metody Femtolasik i sprzętu wyposażonego w laser femtosekundowy. Na zabieg zapraszamy osoby między 21 a 60 rokiem życia. Ważne jest również, aby wada wzroku była ustabilizowana.

Nasze gabinety oprócz leczenia i operowania narządu wzroku u osób dorosłych, zapewniają także diagnostykę okulistyczną dla dzieci. Placówka wyposażona jest w aparaturę medyczną do wykonywania wielu badań, pozwalających uzyskać następujące informacje:
- ostrość wzroku,
- ciśnienie wewnątrz gałkowe,
- wady refrakcji po porażeniu akomodacji,
- dno oka,
- stan przedniego odcinka oka.

Na podstawie licznych badań oraz konsultacji z pacjentami, pomagamy im w doborze właściwych okularów lub soczewek kontaktowych.

Podstawowe badania, to zazwyczaj kontrolna diagnostyka, którą warto wykonywać nawet jeśli nie zmagamy się z żadnymi schorzeniami oczu. Jednak w szczególnych wypadkach należy wykonać dokładniejsze badania, które oferuje nasza placówka. Należy do nich:
- diagnoza stożka rogówki,
- diagnoza jaskry i choroby siatkówki,
- diagnoza zwyrodnienia plamki żółtej,
- topografia rogówki za pomocą Sirius, badanie OCT,
- biometria,
- perymetria.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu - centrum medyczne Evita w Krakowie.
Zasięg działania
Firma Evita Centrum Medyczne E. & W. Ziemniak Spółka cywilna Elżbieta Ziemniak, Witold Ziemniak z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń