Rachel Usługi Rachunkowe s.c .Jacek Czech, Alicja Filus, Agnieszka Garlicka

Pomoc w zakładaniu i likwidacji firmy

Biura rachunkowe
ul. Wielopole 18B/17, 31-072 Kraków Stare Miasto, małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Rachel Usługi Rachunkowe s.c .Jacek Czech, Alicja Filus, Agnieszka Garlicka
ul. Wielopole 18B/17, 31-072 Kraków Stare Miasto, małopolskie
NIP
6762337379
Telefon
Rachel Usługi Rachunkowe s.c .Jacek Czech, Alicja Filus, Agnieszka Garlicka

Informacje

Opis działalności firmy Rachel Usługi Rachunkowe s.c .Jacek Czech, Alicja Filus, Agnieszka Garlicka w Kraków
Biuro rachunkowe Rachel znajduje się w Krakowie. Firma powstała w 2007 roku. Jej właścicielami są Alicja Filus, Agnieszka Garlicka oraz Jacek Czech. "Obsługujemy również w języku ukraińskim".
Produkty i usługi
Księgowi obsługują osoby prywatne, przedsiębiorców oraz spółki prawa handlowego. Oferowane są rozliczenia podatkowe VAT, CIT i PIT oraz prowadzenie każdego rodzaju księgowości.

W ofercie biura rachunkowego Rachel znajdą Państwo, takie usługi jak:
- prowadzenie ewidencji ryczałtu,
- prowadzenie księgi przychodów i rozchodów,
- prowadzenie ksiąg handlowych,
- przygotowanie deklaracji podatkowych,
- rozliczenia z ZUS,
- sporządzenie sprawozdań do GUS i NBP,
- rozliczanie podatku akcyzowego.
Ponadto Rachel proponuje pełną obsługę kadrowo-płacową. Księgowi zajmują się przygotowaniem dokumentacji pracowniczej, umów oraz list płac. Naliczają także wynagrodzenia. Na prośbę klienta rozliczane są podatki od spadków i darowizn, jak również podatki od dochodów zagranicznych. Pracownicy firmy biegle posługują się językami polskim, angielskim, francuskim, rosyjskim i włoskim oraz ukraińskim . Co więcej, reprezentują klientów w urzędach skarbowych, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych oraz w urzędach miasta.

Spółki prawa handlowego to specjalność biura Rachel. Księgowi pomagają w rejestracji, przekształceniu, likwidacji i zmianach w spółkach.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Firma Rachel Usługi Rachunkowe s.c .Jacek Czech, Alicja Filus, Agnieszka Garlicka z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
M
Małgorzata
Jestem zadowolona. Moja księgowa oddaje dokumenty na czas. Zawsze mogę na nią liczyć, jeśli mam jakieś pytania. Wynagrodzenia pracowników naliczone terminowo.
M
Mariusz
Pomogli nam w rejestracji spółki. Wiele po rozmowach z księgowymi nam się rozjaśniło. Bardzo fajne podejście do klienta i duże wsparcie.