Novi-Pro Janusz Nowak

Projektowanie konstrukcji stalowych i przemysłowych na najwyższym poziomie!

Biura projektowe
ul. Forteczna 50, 30-437 Kraków Swoszowice, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
502 655 402
Novi-Pro Janusz Nowak

Informacje

Opis działalności
Novi-Pro to profesjonalne biuro projektowe. Tworzymy projekty zarówno budynków użyteczności publicznej, jak i obiekty przemysłowe. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie. Na rynku funkcjonujemy od 1999 roku. Właścicielem firmy jest Janusz Nowak.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się projektowaniem obiektów użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych. Specjalizujemy się także w projektowaniu za granicą. Wykonaliśmy wielokrotnie obliczenia i analizy konstrukcji dla hoteli, teatrów oraz kościołów zgodnie z tamtejszymi normami. Zatrudniamy inżynierów, którzy znają się na swoim fachu. Do każdego zlecenia podchodzą z zaangażowaniem i ogromną dokładnością. Stosują najlepsze praktyki i rozwiązania najnowszej generacji. Obliczenia inżynierskie, sejsmiczne i analizy wykonują z należytą starannością.

Oferta projektowa:
-konstrukcje stalowe,
-konstrukcje aluminiowe,
-konstrukcje drewniane,
-konstrukcje mechaniczne,
-konstrukcje instalacji przemysłowych,
-konstrukcje żelbetonowe,
-konstrukcje murowane,
-konstrukcje mieszane.

Ponadto podejmujemy się wykonywania konstrukcji specjalnych takich jak maszty, zadaszenia stadionów czy słupów wysokiego napięcia. Oferujemy również obliczenia parasejsmiczne dla obiektów w rejonach robót strzałowych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonychusług oraz terminowość.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy NOVI-PRO.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń