Gazbud Bis Mirosław Kowalczyk

Dostarczamy gaz techniczny

Gazy techniczne
ul. Golkowicka 1, 30-699 Kraków Swoszowice, małopolskie
Poniedziałek 07:00 - 17:00
Wtorek 07:00 - 17:00
Środa 07:00 - 17:00
Czwartek 07:00 - 17:00
Piątek 07:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 15:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
502021285
124518337
gazbud2@o2.pl
Gazbud Bis Mirosław Kowalczyk

Informacje

Opis działalności
Właścicielem firmy Gazbud Bis jest Mirosław Kowalczyk. Siedziba działalności znajduje się w Krakowie. Zajmujemy się dostarczaniem gazów technicznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności naszej firmy są gazy techniczne, gazy spawalnicze oraz gaz propan-butan. Zajmujemy się dostarczaniem ich do domów lub firm. W naszej ofercie znajdą Państwo również gaz do wózków widłowych oraz gaz przeznaczony do nalewania piwa. Zapewniamy dostawę zakupionych butli, a w przypadku podjęcia dłuższej współpracy wymieniamy butlę na miejscu. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy znają się na obsłudze wszelkich butli gazowych i swoją pracę wykonują z zaangażowaniem. Zwracamy szczególną uwagę na niezawodność dostaw i staranność. Wiemy jak ważny jest czas, dlatego wszystkie usługi wykonujemy terminowo. Zastosowanie butli gazowych jest bardzo szerokie. Dzięki ich wykorzystaniu w kuchenkach lub piecach grzewczych można znacznie zmniejszyć koszty eksploatacji. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli przedsiębiorstw lub instytucji.

Nasza oferta obejmuje gazy, takie jak:

- dwutlenek węgla,
- propan,
- argon,
- propan-butan,
- azot,
- acetylen,
- tlen.

Wszystkie dostawy odbywają się regularnie oraz przebiegają szybko i sprawnie.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi usługa wymiany butli gazowych oraz ich napełnianie.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Gazbud Bis oraz do odwiedzenia siedziby firmy w Krakowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
krakowski, wielicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń