Gazbud Bis Mirosław Kowalczyk

Wymiana butli gazowych z dostawą do Klienta

Napełnianie butli gazowych
ul. Golkowicka 1, 30-699 Kraków Swoszowice, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gazbud Bis Mirosław Kowalczyk

Informacje

Opis działalności
Gazbud Bis to firma, którą założyliśmy w 2009 roku na terenie Krakowa. Jej właścicielem jest Mirosław Kowalczyk. Sprzedajemy i wymieniamy butle z gazem w prywatnych mieszkaniach, punktach gastronomicznych i firmach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Najważniejsze podczas użytkowania butli gazowych, jest zachowanie bezpieczeństwa! Dlatego jako kadra firmy Gazbud Bis oferujemy naszym Klientom podłączenie każdej sprzedawanej butli, przez wykwalifikowanego pracownika. Podczas napełniania butli na miejscu sprawdzamy, czy wszystkie elementy utrzymane są w dobrej kondycji technicznej i czy nie stwarzają zagrożenia dla użytkowników. Sprzedawany przez nas gaz cechuje wysoka jakość, potwierdzona podczas badań fizykochemicznych. Sprzedajemy tylko certyfikowane produkty.

Oferujemy wymianę butli z gazem propan-butan, idealnym do domowych kuchenek oraz firm. Udostępniamy również gazy techniczne i spawalnicze. W naszym asortymencie znajduje się:
- propan,
- argon,
- azot,
- acetylen,
- tlen,
- dwutlenek węgla,
- mieszaniny gazów technicznych.

Sprzedajemy specjalistyczne gazy dla wózków widłowych, ale także gazy do piwa i innych napojów, czy dla zakładów pracy.

Serdecznie zapraszamy Klientów z Krakowa i okolic - firma Gazbud Bis. Więcej informacji znajduje się też na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
krakowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń