Ambulatorium Dermatologiczne "dermatolog.eu"

Dermatolodzy
ul. Kustronia 2, 30-433 Kraków Swoszowice, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
(4)
Telefon
665 534 400

Informacje

Dermatolodzy to branża, w której Ambulatorium Dermatologiczne "dermatolog.eu" prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Kraków w województwie małopolskim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 665 534 400
Siedziba firmy Ambulatorium Dermatologiczne "dermatolog.eu" znajduje się pod adresem 30-433 Kraków ul. Kustronia 2,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Ambulatorium Dermatologiczne "dermatolog.eu".

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P
piotrek
chyba się tam wybiore,ale pytanko;dużo się płaci?
M
Marta
Ja rowniez polecam! Pan Doktor rzeczywiscie przeznaczyl mi cala godzine, a nie jak w osrodku zdrowia - przychodzisz, gosc popatrzy i wypisze recepte - 10 min. A na dodatek to co mi zapisal rzeczywiscie mi pomoglo!
A
Anna
Polecam - łatwo dojechać, przychodzi się na umówioną godzinę, nie ma kolejki, w okolicy jest gdzie zaparkować. Lekarz zajmował się mną całą godzinę, dermatolog zbadał dokładnie, wypytał, a potem wszystko wytłumaczył. Żadne tam "recepta i następny proszę". Mężowi w poczekalni zaproponowali herbatę i czasopisma. Bardzo przyjemnie i profesjonalnie.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.