Vero Sp.j.

Szeroki wybór produktów z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej.

Urządzenia sanitarne
ul. Myślenicka 133, 30-698 Kraków Swoszowice, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(12) 659 85 00
Vero Sp.j.

Informacje

Opis działalności
Firma Vero ma swoją siedzibę w Krakowie. Specjalizujemy się w dystrybucji produktów związanych z techniką grzewczą i sanitarną.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas działalność to przede wszystkim spory wybór części, akcesoriów oraz wszelkich niezbędnych produktów z zakresu techniki grzewczej. Wszystkie dystrybuowane przez nas produkty pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów.

Jesteśmy obecni na rynku już od ponad szesnastu lat. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wszystkich naszych produktów.

W ramach naszej oferty proponujemy między innymi:

- przyłącza elastyczne
- zawory grzejnikowe
- zawory bezpieczeństwa
- reduktory ciśnienia
- zawory grzejnikowe

Dodatkowo możemy zaproponować szafki instalacyjne, a także rozdzielacze mosiężne z uchwytami, lub modułowe. Zajmujemy się również dystrybucją odpowietrzników, a także urządzeń pomiarowych, wśród których wymienić można termometry, manometry oraz termomanometry.

Ponadto oferujemy akcesoria związane z mocowaniem i obejmami, a także akcesoria do baterii, akcesoria do systemów solarnych czy też zawory kulowe. Nasza oferta to też armatura przepływowa, systemy instalacyjne oraz akcesoria grzejnikowe.

Nasza kadra to zespół doświadczonych pracowników, którzy dzięki swojemu wieloletniemu stażowi w zawodzie oraz obszernej wiedzy na temat produktów z naszej dziedziny są zawsze w stanie trafnie doradzić i pomóc w wyborze odpowiedniego produktu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń