L-Shop-Team Polska Sp. z o.o.

Odzież sportowa, reklamowa i robocza przeznaczona do znakowania

Akcesoria i gadżety reklamowe
ul. Zakopiańska 162 a, 30-435 Kraków Swoszowice, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
L-Shop-Team Polska Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
L-Shop-Team Polska to wyjątkowy sklep z Krakowa. Jest jednym z 8 oddziałów niemieckiej firmy L-Shop-Team Gmbhz, od prawie 40 lat sprzedającej odzież i akcesoria. W stałej ofercie posiada ponad 120 marek i 6000 produktów najwyższej jakości. Sprzedawane są do hurtowni, sklepów, a także do firm działających w branży reklamowej.
Produkty i usługi
Wysoka jakość, duży wybór i atrakcyjne ceny wyróżniają L-Shop-Team Polska na tle konkurencji. W ofercie sklepu znajdują się markowe produktu, w tym ubrania, buty i akcesoria przeznaczone dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Firma sprzedaje artykuły z metką i pozbawione metki. Dotyczy to odzieży sportowej do biegania, jazdy na rowerze i innych dyscyplin, a także odzieży dziecięcej, reklamowej i roboczej. Sklep jest też dystrybutorem ubrań dla gastronomii i wellness.

W L-Shop-Team Polska można kupić w konkurencyjnych cenach:
-spodnie,
-spódnice,
-kurtki,
-polary,
-swetry,
-żakiety,
-kombinezony,
-bluzy,
-koszule,
-koszulki.

Ponadto sprzedawane są tu dresy, piżamy, fartuchy, bielizna i czapki. Oferta obejmuje też akcesoria w rodzaju chustek, parasoli, rękawiczek, ręczników, torby i plecaki.

Dodatkowo w sklepie można zakupić produkty przeznaczone do sublimacji i haftowania na odzieży. Są wśród nich nici, prasy i folie.

Więcej informacji o poszczególnych produktach znajdą Państwo na stronie internetowej L-Shop-Team Polska.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń