L-Shop-Team Polska Sp. z o.o.

Sprzedaż detaliczna odzieży reklamowej, sportowej i zawodowej

Akcesoria i gadżety reklamowe
ul. Zakopiańska 162 a, 30-435 Kraków Swoszowice, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
L-Shop-Team Polska Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
L-Shop-team POLSKA to jeden z oddziałów niemieckiej firmy, obecnej na rynku tekstylnym ponad 38 lat. Oferta L-Shop-Team to przede wszystkim tekstylia reklamowe, sportowe, biznesowe i robocze nadająca się do znakowania. Oferuje 120 znanych marek tekstylnych, ponad 6.300 artykułów, a wszystko to na powierzchni logistycznej ponad 40.000 m2, z zapasem magazynowym średnio 1 mln produktów. Posiada w swojej ofercie wszystkie najważniejsze marki, zapewnia wysoko profesjonalne rozwiązania logistyczne i atrakcyjne warunki współpracy. Zaprasza do współpracy agencje reklamowe, drukarnie i hafciarnie.
Produkty i usługi
L-Shop-team POLSKA to jeden z 8 oddziałów niemieckiego dystrybutora L-Shop-Team Gmbhz siedzibą w Dortmundzie, obecnego na rynku tekstylnym ponad 38 lat, będącego jednym z liderów w Europie oraz numerem 1 w Niemczech. Dostawca hurtowy oferuje tekstylia i akcesoria reklamowe, sportowe, robocze nadające się do znakowania. Oferta skierowana jest do agencji reklamowych, drukarni, hafciarni oraz innych firm zajmujących się sprzedażą detaliczną odzieży reklamowej, sportowej i zawodowej.

Oferuje 120 znanych marek tekstylnych, ponad 6.300 artykułów, a wszystko to na powierzchni logistycznej ponad 40.000 m2, z zapasem magazynowym średnio 1 mln produktów. Posiada w swojej ofercie wszystkie najważniejsze marki, zapewnia wysoko profesjonalne rozwiązania logistyczne i atrakcyjne warunki współpracy.

L-Shop-Team Polska proponuje też usługi takie jak druk na koszulkach, odzieży roboczej i odzieży reklamowej. Możliwe jest nadrukowanie np. loga firmy.

Ponadto w ofercie L-Shop-Team Polska znajdują się takie produkty jak:
-odzież promocyjna,
-odzież sportowa,
-artykuły robocze,
-odzież dla biznesu,
-artykuły oversize i fashion,
-produkty odblaskowe
-odzież niemowlęca i dziecięca,
-odzież do gastronomii i wellness,
-artykuły do sublimacji,
-artykuły bez metki do indywidualnego brandingu.

Dostępne są również akcesoria do zdobienia tekstyliów (nici, folie, prasy).

W sklepie znajduje się 6.300 produktów od czapek, kapeluszy przez koszulki, kurtki, kamizelki, spodnie, torby, plecaki, ręczniki, po fartuchy, parasole i buty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

haft,
flex,
logo,