Aat Renkar sp. z o.o.

Sprzedaż, wynajem i naprawa urządzeń czyszczących marki Karcher

Czyszczące urządzenia przemysłowe
ul. Łowińskiego 9, 30-969 Kraków Wzgórza Krzesławickie, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(12) 644 08 90
Media społecznościowe
Aat Renkar sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Aat Renkar to firma z Krakowa, założona w 1992 roku. Od początku współpracuje ze znaną marką urządzeń czyszczących Karcher i jest uznawana za jej najlepsze centrum w Polsce. Dostarcza rozwiązania przeznaczone dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych.
Produkty i usługi
Karcher to znana na całym świecie firma specjalizująca się w dostarczaniu urządzeń i systemów czyszczących. Dzielą się one na przeznaczone do użytku domowego i ogrodowego oraz profesjonalnego. Największy wybór urządzeń Karcher znajduje się w ofercie firmy Aat Renkar. Od niemal 30 lat sprzedaje ona w atrakcyjnych cenach myjki wysokociśnieniowe i myjki do okien. Ponadto oferuje klientom:
-odkurzacze
-odkurzacze wielofunkcyjne
-mopy elektryczne
-zamiatarki
-szczotki elektryczne
-parownice
-stanowiska do prasowania
-odkurzacze parowe

Aat Renkar dysponuje też wieloma profesjonalnymi rozwiązaniami, w tym urządzeniami wysokociśnieniowymi, np. z systemem podgrzewania wody. Sprzedaje też odkurzacze przemysłowe, parownice, zamiatarki, odśnieżarki i szorowarki pchane oraz samojezdne. Można je nie tylko kupić, ale też wypożyczyć. To atrakcyjne cenowo rozwiązanie dla każdego kto nie potrzebuje na co dzień urządzeń czyszczących. Oferta w tym zakresie obejmuje dowiezienie urządzenia na wskazane miejsce i przeszkolenie operatora.

Aat Renkar oferuje również serwis urządzeń czyszczących. Dysponuje dużym zapasem części zamiennych, dlatego naprawy wykonywane są bardzo sprawnie. W przypadku serwisu większych urządzeń możliwe jest zrealizowanie naprawy na miejscu u klienta.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o Aat Renkar. Więcej o sprzedawanych i wynajmowanych urządzeniach oraz świadczonych usługach przeczytają Państwo na stronie internetowej. W sprawie zamówień, napraw i wypożyczania sprzętu można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.
Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje urządzenia marki Karcher.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Kraków

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe