FHU Fumigat J. Gajewski

Fumigacja i ozonowanie pomieszczeń

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Kownackiej 22, 31-711 Kraków Wzgórza Krzesławickie, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
FHU Fumigat J. Gajewski

Informacje

Opis działalności
Firma Fumigat istnieje w branży od 2013 roku. Oferuje usługi z zakresu dezynfekcji fumigacyjnej. Siedziba działalności mieści się w Krakowie. Właścicielem jest Jakub Gajewski.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest dezynfekcja fumigacyjna. Firma Fumigat specjalizuje się w zamgławianiu pomieszczeń mgłą mikrozolową, która zawiera preparat dezynfekcyjny. Do podstawowych czynności wykonywanych przez specjalistów należy przede wszystkim usuwanie niepożądanych zapachów, pleśni, bakterii i wirusów. W zakres usług wchodzą między innymi:

- ozonowanie domów,
- ozonowanie hoteli,
- ozonowanie gabinetów lekarskich,
- zamgławianie salonów spa,
- dezodoryzacja.

Ozonowanie jest bezpieczne dla zdrowia ze względu na niestosowanie środków chemicznych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Interesanci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Marki i specjalizacje
Fumigację pomieszczeń wykonujemy przy użyciu mobilnego automatycznego generatora aerozoli AEROSEPT przy zastosowaniu preparatów zamgławiających produkcji LABORATOIRES ANIOS.
Certyfikaty
Współpracują z nami m.in: Centrum Onkologii GliwiceNZOZ Artmedik JędrzejówSzpital Specjalistyczny ZabrzeZOZ ProszowiceKCR KrakówNZOZ ProsmedSzpital Bonifratrów KatowiceSzpital ZOZ Dąbrowa Tarnowska

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń