Fumigat - Dezynfekcja Fumigacyjna i Ozonowanie

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Kownackiej 22, 31-711 Kraków Wzgórza Krzesławickie, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
726 181 399
Adres korespondencyjny
ul. Kownackiej 22, 31-711 Kraków Wzgórza Krzesławickie, małopolskie

Informacje

Siedzibą Fumigat - Dezynfekcja Fumigacyjna i Ozonowanie jest Kraków w województwie małopolskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Fumigat - Dezynfekcja Fumigacyjna i Ozonowanie poprzez email: info@fumigat.pl lub telefon: 726 181 399 .
Adres wykonywania działalności przez Fumigat - Dezynfekcja Fumigacyjna i Ozonowanie to ul. Kownackiej 22, 31-711 Kraków. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Fumigat - Dezynfekcja Fumigacyjna i Ozonowanie w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
Klient
2014-11-03 09:15:02
Polecam firmę Fumigat - maja super sprzęt do dezynfekcji, korzystałem z wielu innych firm ale z tej jestem najbardziej zadowolony.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.