"Sepoż" Zakład Konserwacji i Naprawy Sprzętu Ppoż.

Dwutlenek węgla do butli! CO 2! Usługi ppoż!

Napełnianie butli gazowych
ul. Makuszyńskiego 13, 31-752 Kraków Wzgórza Krzesławickie, małopolskie
poniedziałek 08:00 - 15:00
wtorek 08:00 - 15:00
środa 08:00 - 15:00
czwartek 08:00 - 15:00
piątek 08:00 - 15:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
665 236 425
Telefon warsztat
126432279
Zamówienia na CO2 przyjmujemy telefonicznie pod nr
665236425
biuro@sepoz.pl
Adres korespondencyjny
ul. Makuszyńskiego 13, 31-752 Kraków Wzgórza Krzesławickie, małopolskie

Informacje

O nas
Pracujemy głównie na terenie Krakowa i małopolski na zasadzie realizacji zamówień telefonicznych. Zapewniamy produkty dobrej jakości w atrakcyjnych cenach, specjalizujemy się w usługach ppoż, typu okresowe przeglądy gaśnic, tablice informacyjne itp.

Od lat dostarczamy też dwutlenek węgla.

Zapraszamy do sprawdzenia warunków współpracy z naszą firmą.

Stałym klientom zapewniamy bardzo dogodne warunki współpracy.
Opis działalności
Sprzedaż dwutlenku węgla z dowozem do klienta. Przegląd, konserwacja i naprawa podręcznego sprzętu p.poż.
Produkty i usługi
“Sepoż” Zakład Konserwacji i Naprawy Sprzętu Ppoż. to firma oferująca kompleksowe przeglądy oraz konserwację sprzętu gaśniczego. Do zadań przedsiębiorstwa należy konserwacja gaśnic oraz przeprowadzanie okresowych przeglądów technicznych. Posiadamy także doświadczenie w kontrolach i przeglądach podręcznego sprzętu ppoż. Na liście świadczonych usług znajduje się także przeprowadzanie czynności renowacyjnych, naprawczych czy legalizacja gaśnic. Montujemy tablice informacyjne oraz dbamy o to, by instrukcja bezpieczeństwa pożarowego bhp i ppoż. znalazła się w każdym obiekcie.

Mamy doświadczenie w wymianie wielu urządzeń gaśniczych. Dzięki naszym usługom klienci mogą na bieżąco kontrolować stan techniczny podręcznego sprzętu gaśniczego, hydrantów zewnętrznych, a także wewnętrznych. Zajmujemy się także naprawianiem oraz montowaniem oświetlenia ewakuacyjnego, a także niezbędnych w razie awaryjnych sytuacji węży hydrantowych.

“Sepoż” prowadzi także sprzedaż sprzętu gaśniczego najwyższej jakości. Oferujemy wiele niezbędnych produktów w najlepszej cenie. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie przeciwpożarowe dla każdego pomieszczenia. Oferowane przez nas produkty są objęte wszelkimi atestami i normami. W asortymencie, oprócz węży i gaśnic, znajdują się wieszaki, znaki, armatura czy koce gaśnicze. Firma oferuje także hydranty i części do nich, a także wszelkiego rodzaju prądownice oraz apteczki z pełnym wyposażeniem. Oprócz usług związanych z bezpieczeństwem przeciwpożarowym „Sepoż” oferuje swoim klientom gaz spożywczy - napełnianie oraz schładzanie butli CO2, a także kontrolowanie ich stanu technicznego. Gaz tego typu może być używany do gazowania piwa w restauracjach oraz pubach. Oferujemy najwyższej jakości gaz oraz zapewniamy stałą kontrolę i wsparcie techniczne. Działamy w na terenie Krakowa i całego województwa małopolskiego. Zapraszamy do kontaktu.
Marki i specjalizacje
Firma SEPOŻ dostarcza gazy spożywcze mające zastosowanie w przemyśle spożywczym do schładzania i gazowania piwa w pubach czy restauracjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

co2,