Wamat Autoserwis Matusik

WAMAT Auto Serwis - Auto Komis, Naprawa kompleksowa samochodów.

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Obwodowa 5, 31-764 Kraków Wzgórza Krzesławickie, małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
660470160
122606900
122606900
wamatsc@wp.pl
http://www.wamat.otomoto.pl
Może cię zainteresować
Wamat Autoserwis Matusik

Informacje

Opis działalności
Autoserwis "Wamat" zajmuje się tym co nas pasjonuje najbardziej - samochodami oraz motocyklami. Naprawiamy wszystkie pojazdy: stare, nowe, zabytkowe, luksusowe i sportowe. Dokładamy wszelkich starań by usługa u nas wykonana była na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Autoserwis Wamat wykonuje profesjonalne usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, elektroniki i wulkanizacji. Podejmujemy się także prac nad klimatyzacją samochodową oraz obsługujemy haki holownicze i bagażniki dachowe. Do warsztatu przejmowane są wszystkie rodzaju pojazdów w tym Lamborghini, Ferrari, Maserati, Porsche w pełnym zakresie usług.

Wykonujemy usługi:
* MECHANIKA: naprawy zawieszeń, komputerowo geometria, naprawy układów hamulcowych, naprawy skrzyń biegów, naprawy silników, naprawy, przenoszenia napędu, i inne
* ELEKTRONIKA: komputerowa diagnoza układów takich jak: ABS, AirBag i inne, komputerowa diagnostyka i regulacje silników, naprawy urządzeń elektrycznych, naprawy podzespołów elektronicznych, autoalarmy oraz wykonywanie innych zabezpieczeń
* KLIMATYZACJE: obsługa, naprawa, dezynfekcja
* HAKI HOLOWNICZE, BAGAŻNIKI DACHOWE: montaż
* WULKANIZACJA

Naprawiamy wszystkie marki pojazdów wraz z zapewnieniem nowych części. Restaurujemy, odnawiamy stare samochody. Od lipca 2007 otwarty został komis samochodowy. Istnieje możliwość przechowywania sezonowego opon w specjalnym magazynie znajdującym się w firmi .

Posiadamy Auto-komis przy serwisie. Sprzedajemy w nim również samochody naszych klientów znając ich historię serwisową. Pełna oferta samochodów dostępnych do sprzedaży znajduje się na stronie www.wamat.otomoto.pl U nas można kompleksowo sprawdzić samochód przed zakupem i zweryfikować jego stan.

Na miejscu posiadamy również własny sklep z częściami i akcesoriami do samochodów. Podczas wykonywania u nas usług, na życzenie Klienta zapewniamy
Marki i specjalizacje
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w odnawianiu, naprawach i serwisie samochodów starych i zabytkowych. Wykonujemy projekty kompleksowo. Odbudujemy zniszczone samochody. Modyfikujemy pojazdy na życzenie Klienta i zgodnie z jego oczekiwaniami.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń