Bialikiewicz Barbara Psychoterapia i Pomoc Psychologiczna

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. św. Bronisławy 24, 30-203 Kraków Zwierzyniec, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Bialikiewicz Barbara Psychoterapia i Pomoc Psychologiczna jest Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Kraków w województwie małopolskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: barbara@bialikiewicz.pl lub telefonicznej 505 992 911 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Adres wykonywania działalności przez Bialikiewicz Barbara Psychoterapia i Pomoc Psychologiczna to ul. św. Bronisławy 24, 30-203 Kraków. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Bialikiewicz Barbara Psychoterapia i Pomoc Psychologiczna.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.