Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń

Kompleksowe leczenie z zakresu Stomatologii Estetycznej i Implantologii.

Stomatolodzy i protetycy
ul. Borelowskiego 13, 30-108 Kraków Zwierzyniec, małopolskie
poniedziałek 08:00 - 20:00
wtorek 08:00 - 20:00
środa 08:00 - 20:00
czwartek 08:00 - 20:00
piątek 08:00 - 20:00
sobota 08:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
(34 opinie) napisz opinię
Telefon
(12) 421 07 43
122941100
Rejestracja
recepcja@stomatologiacichon.pl
Biuro
biuro@stomatologiacichon.pl
728835559
Adres korespondencyjny
ul. Borelowskiego 13, 30-108 Kraków Zwierzyniec, małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Dr Bartosz Cichoń, właściciel Centrum, odpowiada za finalny efekt leczenia stomatologicznego w dziedzinie protetyki. To lekarz ze światowym wykształceniem, laureat wielu nagród i wyróżnień m.in.: Laur Pacjenta, Dentysta Roku 2015 w Małopolsce. Dr Bartosz kreuje standardy współczesnej stomatologii estetycznej poprzez stosowanie najnowszych technologii na potrzeby metamorfoz uśmiechu.

W naszych gabinetach przyjmuje także znakomita ortodontka, dr Alina Drozd. W tej dziedzinie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Leczymy wszystkie wady zgryzu głownie za pomocą aparatów Damon®.

Dr Tomasz Dohnal to wszechstronny specjalista o szerokim wachlarzu umiejętności i pełnym zaangażowaniu w pracę. Poza podstawowymi zabiegami stomatologii zachowawczej, dr Tomasz Dohnal wykonuje mikroskopowe leczenie kanałowe oraz zabiegi chirurgiczne, ekstrakcje czy implantacje.

Dr Anna Sowińska zdążyła już sobie wypracować markę wśród pacjentów. Zawsze oddana swojej pracy, profesjonalna i punktualna. Jest ekspertem w leczeniu kanałowym zębów, głównie pod mikroskopem.

Dr Magda Grabowska-Jędryczka to lekarz stomatolog, który podejmie się mikroskopowego leczenia kanałowego oraz zabiegów stomatologii zachowawczej.

Dr Aleksandra Szantyr to specjalistka, która w naszej placówce odpowiada za zabiegi chirurgiczne oraz stomatologię zachowawczą. Obecnie jest w trakcie specjalizacji w dziedzinie chirurgii twarzowo-szczękowej w szpitalu im. Rydygiera w Krakowie.

Dr Michał Kotnowski jest doświadczonym lekarzem z zakresu protetyki. Dzięki pracy w przychodni doskonale rozumie potrzeby starszych pacjentów.

Dr Sylwia Zaliwska w Centrum Stomatologii Cichoń przyjmuje najmłodszych pacjentów oswajając ich z leczeniem u dentysty.
Opis działalności
Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Bartosz Cichoń to położone w sercu Krakowa specjalistyczne gabinety dentystyczne. Najnowocześniejsze technologie, profesjonalizm i doświadczenie personelu medycznego pozwalają na kompleksowe usługi stomatologiczne –diagnostykę, leczenie, profilaktykę. Implantacja, chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna, profilaktyka stomatologiczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka, ortodoncja. Leczenie kanałowe, leczenie kanałowe mikroskopowe, aparaty Damon, Damon Clear, wybielanie Beyond, higienizacje. Mosty, korony, protezy, licówki.
Produkty i usługi
Zakres działalności:

Stomatologia estetyczna:
- wypełnienia estetyczne,
- wybielanie zębów,
- wybielanie zębów metodą Beyond®,
- licówki.

Protetyka:
- korony zębowe,
- protezy ruchome,
- protezy teleskopowe,
- protezy na implantach,
- protezy zębowe,
- mosty stomatologiczne,
- overlay, inlay.

Chirurgia stomatologiczna:
- chirurgia szczękowa,
- implantacja,
- implanty zębowe,
- podniesieniedna zatoki,
- chirurgiczne usuwanie zębów,
- korekta estetyczna dziąseł,
- rekonstrukcje kostne,
- podcięcie wędzidełka wargi.

Ortodoncja:
- aparaty stałe metalowe, kompozytowe, szafirowe,
- aparaty Damon®,
- aparaty lingwalne,
- aparaty Invisible®,
- trainery,
- aparaty ruchome.

Endodoncja:
- leczenie kanałowe pod mikroskopem,
- leczenie kanałowe pierwotne,
- leczenie kanałowe powtórne,
- usuwanie złamanych narzędzi.

Stomatologia zachowawcza:
- przegląd,
- leczenie próchnicy,
- wykrywanie wczesnej próchnicy - Diagnodent,
- wizyta adaptacyjna dzieci,
- higienizacja jamy ustnej:
- piaskowanie,
- usuwanie kamienia nazębnego (scaling),
- polerowanie zębów (polishing),
- leczenie chorób przyzębia,
- fluoryzacja,
- lakierowanie zębów,
- lakowanie.

Dodatkowo:
- zdjęcia RTG szczęki,
- zdjęcia RTG żuchwy,
- zdjęcia RTG zębów,
- tomografia komputerowa 3D,
- tomografia komputerowa szczęki,
- tomografia komputerowa żuchwy,
- tomografia komputerowa zębów.

Dentysta Kraków, stomatolog Kraków, wybielanie zębów, leczenie kanałowe, ortodonta Kraków, stomatologia Kraków, licówki, piaskowanie zębów, próchnica, chirurgia stomatologiczna Kraków, implanty zębowe, gabinet stomatologiczny Kraków, dobry dentysta Kraków, ból zęba, ortodoncja Kraków, endodoncja, implanty zębów, odbudowa zęba na korzeniu, stomatologia estetyczna Kraków, cena leczenia kanałowego, klinika stomatologiczna Kraków, leczenie endodontyczne, leczenie kanałowe Kraków, protetyka Kraków, protezy zębowe, chirurg stomatolog.
Marki i specjalizacje
Najwyższej jakości sprzęt, którego używamy w naszych gabinetach gwarantuje znakomite rezultaty wykonywanych zabiegów. Stosujemy innowacyjną technologię bezigłowego znieczulania The Wand®, wysoce efektywne wybielanie Beyond®. Posiadamy sprzęt do wykonywanie RTG oraz tomograf komputerowy 3D Gendex, co wśród gabinetów stomatologicznych jest absolutną rzadkością. Ponadto dysponujemy super nowoczesnym Skanerem TRIOS® 3Shape. Implanty Nobel Biocare, korony Procera.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bocheński, chrzanowski, Kraków, limanowski, miechowski, myślenicki, olkuski, proszowicki, wadowicki, wielicki

Opinie

(34 opinie) napisz opinię
D
Dawid
Super Stomatologia. Byłem dostałem nowy uśmiech 100 % Polecam
J
Jola
Jestem przykładem na to, że jak się chce to można mieć piękne zęby w każdej sytuacji. Nie myślałam, że będę takie miała. Polecam
K
KatarzynaP
Bardzo polecam gabinet. profesjonalny, leczę tutaj swoje zęby jeżeli cokolwiek dzieje się z nimi nie tak. Ceny również przystępne.
N
Natalia
Zmienili moje życie... Ze wzruszeniem polecam i dziękuje.....
L
Lumenerka
No ogólnie to lepiej trafić nie mogłam. Jest miło, dokładnie i bezboleśnie. Moją kanałówkę doskonale wyleczyli. No i dzięki temu uratowane mam zęby.
A
Agnieszka
Robiłam tutaj implant dolnej piątki. Wszystko zrobione profesjonalnie. Gabinet bardzo Polecam.
K
Kasia
Świetna pani dr Maja Pasieka Danecka jak i również sam pan dr Bartosz Cichoń, który świetnie dopasował mi protezę. ;)
A
Ariana
Dla mnie rewelacyjny gabinet, genialni lekarze, dzięki nim uniknęłam zakażenia reszty zębów (przez niestety moje niedbalstwo). Przystępne ceny, zresztą widoczne sa na ich stronie. ;)
T
TakeIt
Miałam przyjemność być tutaj z moją 7 letnią córeczką. A lekarzem, który ma świetne podejście do małych pacjentów jest pani dr Aleksandra Szantyr. Moja córka dzięki niej przestała sę bać dentysty. A od siebie mogę Polecić ten gabinet bo zęby leczą profesjonalnie. ;)
S
Spirit
Dzięki temu gabinetowi mam znów przednie jedynki, które straciłam podczas wypadku. Mam dożywotnią gwarancję na implanty. Poza tym ogromna zaletą jest tutaj elastyczność czasowa lekarzy.
C
Cloe
Godny Poleceny gabinet dentystyczny. Miałam usuwane chirurgicznie ósemki. Miły personel medyczny i pełen profesjonalizm. ;)
D
DeskJet
Również miałam ratowaną szóstkę, którą inny lekarz chciał mi usunąć bo stwierdził, że się do niczego nie nadaje. Natomiast w tym gabinecie mi ją uratowano, mogę normalne jeść i cieszyć się wyleczonym zebem. Który wprawdzie jest martwy (bo po kanałówce jest martwy), ale jest w porządku. :)
C
Chemistry
Bardzo dobrzy i wykwalifikowani stomatolodzy. Leczę tutaj zęby od 3 lat dokładnie poradzili sobie z zębami, które były już w beznadziejnym stanie. Miałam tu również usuwane zęby mądrości jak i górną szóstke ;) rany po usuwaniu bardzo ładnie się goiły.
K
Kaśka
Cudowny gabinet! Leczenie u nich, to żaden koszmar. Implant jednego zęba wygląda rewelacyjnie, odbyło się bez ogromnego bólu i innych niespodzianek.! Dodatkowo ta atmosfera, człowiek nie czuje, że jets u dentysty.!
R
F
Robert F.
Właśnie skończyłem leczenie i muszę przyznać że jestem pod dużym wrażeniem jakie wywarł na mnie Doktor Cichoń. Jest nie tylko świetnym lekarzem, ale także przemiłym człowiekiem. Osadzanie dużej ilości koron wymaga sporej ilości czasu, a ja ani przez moment nie czułem się niekomfortowo. Dodatkowo jako jeden z pierwszych pacjentów miałem okazję do skorzystania z systemu skanera wewnatrzustnego i jestem bardzo zadowolony przede wszystkim z efektów, ale także z wygody. Pozdrawiam dr Cichonia i całą załogę łącznie z Paniami na recepcji.!
A
C
Andrzej C.
Po długotrwałym leczeniu obejmującym zarówno implanty jak mosty i korony mogę śmiało Polecić zespół doktora Cichonia. Zarówno implantacja u dr Mai jak i protetyka u doktora Bartosza klasa światowa.!
K
Kaśka
Świetni specjaliści.! U nich leczenie zębów to ogromna przyjemność.! Dodatkowo na plus działa wyposażenie ich gabinetów i ogólna jakość wizyt. Tak miło nie byłam przyjęta jeszcze nigdzie. Polecam.!
B
Barbara
dobrze leczy zęby, jak jest potrzeba to od razu przyjmie. Lubię Pana Cichonia bo jest delikatny i widać że zna się na rzeczy. To jest mój dentysta!
E
Emila
Bardzo dobry specjalista! uwielbiam osoby z podejściem do pacjenta a nie traktujące pacjenta jako kolejny sposób na zarobek. wizyty są przyjemne, nigdy nic nie boli i zawsze jest super zrobione.!
Z
O
Zadowolona Ola
Polecam serdecznie Panią Maja Pasieka, najlepszy chirurg ever! Miła, sympatyczna w skuteczny sposób potrafi odwrócić uwagę pacjenta od zabiegów, które wykonuje. Siedząc na fotelu dentystycznym odczuwam zawsze ogromny stres i lęk - dlatego polecam Panią Maję. Pozdrawiam.
L
Lucyna
Polecam Cichonia - bardzo dobry dentysta, konkretny i sympatyczny.!
P
Pablova
Pan stomatolog jest na prawdę spoko, dobrze leczy a do tego wesoły człowiek! Nie mam już takiego wielkiego stresu, jak musze usiąść na fotelu dentystycznym.
A
Agnieszka
Polecam i podpisuje się pod komentarzem poniżej. Wszyscy tam są bardzo sympatyczni i mili.
T
Tereska
Myślę, że to jest jeden z lepszych stomatologów, na jakich trafiłam. Fajny gabinet widać, że dba o to, żeby klienci się czuli komfortowo! Polecam.
M
Michał
Doktora Cichonia poleciła mi znajoma i teraz wiem czemu do niego chodzi. Bardzo porządny i sympatyczny lekarz.!
A
Agata
Trafiłam z bólem zęba, ale pacjentką na jeden raz nie zostanę. Jestem bardzo zadowolona, dlatego zostaję u dra Cichonia na stałe. Pozdrawiam.
S
sebek
Mają ładne i czyste gabinety. Do tego terminy u ortodonty bardzo rozsądne. Podobnie cenowo. Uważam, że są warci uwagi jako gabinet.
Z
ząbki
Moja córka ma zalakowane u nich ząbki. Panie mają podejście do dzieci. Poza tym gabinety są bardzo higieniczne.
P
Pączek
Byłem na pierwszej wizycie. Jestem bardzo zadowolony. Klasa - można sie napić kawki przed wizytą. Obsluga miła, szybkie terminy. Polecam.
J
janisław
Bardz dobrzy specjaliści. Nie zawiodłem się jeszcze na nich. Wszystko kompleksowo i szybkie terminy. A dla stałych pacjentów to nawet porady przez tel. Super.
D
Diana
To, co ich wyróżnia, to roczna gwarancja na usługi stomatologiczne z zakresu stomatologii zachowawczej. Dzięki czemu jesteś pewien, że wszystko będzie tak, jak trzeba. Do tego mają dobrą lokalizację.
M
mariusz
Miałem styczność z paroma gabinetami i w Polsce i za granicą i jak najbardziej jestem zadowolony z poziomu obsługi w centrum Cichoń. Naprawiono moje uzębienie tak, jak trzeba, nic nie wylatuje, wszystko się trzyma. Jest ok.
T
tomasz
Rzeczywiście mają wysokiej jakości materiały - np. wypełnienia czy implanty. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym musiał coś reklamować. Do tego czysto w gabinetach. Pozdrawiam serdecznie
K
kom
Przemiły i pomocny personel to, to co się rzuca na wejście. Byłam na jednej wizycie i muszę przyznać, że nie mam zastrzeżeń. Gabinety były czyste, stomatolog delikatny. Oceniam placówkę dobrze.