Gabinet Psychoterapii mgr Magdalena Boba

Psychoterapie na wiele schorzeń

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Cisowa 6, 30-229 Kraków Zwierzyniec, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gabinet Psychoterapii mgr Magdalena Boba

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Magdalena Boba i prowadzę własny Gabinet Psychoterapii. Siedziba mojej działalności znajduje się w Krakowie. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Produkty i usługi
Prowadzę własny gabinet psychoterapeutyczny od 2004 roku, jednak moje doświadczenie w tym zawodzie jest znacznie większe. Interesuję się zjawiskami występującymi w umyśle człowieka, ciekawie mnie jego zachowania i odczucia. Moja praca jest moją pasją. Staram się pomóc Pacjentom zmagającym się z chorobami psychicznymi, które powodują dyskomfort oraz odbierają chęć do życia. Prowadzę wiele rodzajów psychoterapii, podczas których rozmawiamy i analizujemy źródło problemów. Terapie pomagają w powrocie do normalnego stanu zdrowia. Zdrowie psychiczne jest równie ważne jak zdrowie organizmu, dlatego warto o nie dbać. Choroby o podłożu psychologicznym mogą mieć wpływ na poważne choroby fizyczne.

W moim gabinecie prowadzę usługi, takie jak:

- psychoterapia nerwic,
- psychoterapia stanów depresyjnych,
- psychologia kliniczna,
- leczenie zaburzeń nerwicowych,
- leczenie zaburzeń osobowościowych,
- psychoterapia psychodynamiczna,
- badania pamięci,
- badania psychologiczne.

Pomogę Pacjentom w kryzysie oraz tym, którzy mają tendencje samobójcze. Zajmuję się również rozwiązywaniem konfliktów w relacjach społecznych lub rodzinnych.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z szczegółami mojej oferty na stronie internetowej Gabinet Psychoterapii oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Krakowie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń