Wiesław Śliwa Ata-Int.Ltd Gestetner Kraków

Dzierżawa lub Leasing - Rozwiązania wspierające rozwój Twojego biznesu

Systemy audiowizualne
pl. Na Stawach 1/600, 30-107 Kraków Zwierzyniec, małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wiesław Śliwa Ata-Int.Ltd Gestetner Kraków
pl. Na Stawach 1/600, 30-107 Kraków Zwierzyniec, małopolskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
600333145
Wiesław Śliwa Ata-Int.Ltd Gestetner Kraków

Informacje

Opis działalności firmy Wiesław Śliwa Ata-Int.Ltd Gestetner Kraków w Kraków
Firma ATA KRAKÓW pod kierownictwem Wiesława Śliwy dostarcza rozwiązania IT dla Firm, Szkół i Urzędów - Komputery, laptopy, serwery, drukarki, skanery, MFP - Tablice i monitory interaktywne, projektory, ekrany, kamery - oprogramowanie systemowe i użytkowe Oferujemy pełną obsługę / instalacja, serwis, doradztwo, szkolenia/ Preferowane marki Producentów:Ricoh-SHARP-Lenovo-Dell-Smart-Avtek-Optoma-Polly
Produkty i usługi
Nasza firma specjalizuje się przede wszystkim w zakresie systemów prezentacji multimedialnych oraz systemów interaktywnych. Oznacza to, iż Klientom dostarczamy specjalistyczne projektory multimedialne, ekrany do projekcji i prezentacji, uchwyty i windy do projektorów, konsole sterujące, monitory instalacyjne, wizualizery, tablice interaktywne SMART i inne, systemy do testów i głosowania oraz bezprzewodowe tablety.

W naszej ofercie znajdą Państwo również profesjonalne systemy produkcji dokumentów. Zakres ten obejmuje przede wszystkim urządzenia wielofunkcyjne monochromatyczne oraz kolorowe w tym drukarki laserowe i żelowe, faksy i wiele innych.

Pozostała oferta obejmuje:
- Niszczarki dokumentów,
- Sprzęt komputerowy: PC, notebooki, netbooki
- Systemy komunikacji dokumentowej: oprogramowanie do archiwizacji dokumentów do zarządzania urządzeniami sieciowymi oraz obiegiem dokumentów, jak również kosztami produkcji dokumentów,

Pragniemy wspomnieć, iż wszystkie proponowane przez nas produkty odznaczają się wysoką jakością i pochodzą od renomowanych producentów. Dopełnienie oferty stanowi doradztwo techniczne i finansowe. Przeprowadzamy audyty i przeglądy środowiska dokumentowego, jak również projektujemy i dobieramy najlepsze rozwiązania dokumentowe. W razie jakichkolwiek problemów zachęcamy do skorzystania z serwisu technicznego.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń