Rafael

Producent ekskluzywnych koszul męskich, damskich i firmowych

Odzież męska
ul. Sokola 84, 30-244 Kraków Zwierzyniec, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(12) 280 17 65
Rafael

Informacje

Opis działalności
Rafael jest producentem ekskluzywnych koszul męskich, damskich i firmowych. Nasze produkty trafiły na rynek już w 1984 roku. Produkowana przez nas odzież cieszy się zaufaniem służb mundurowych i sieci handlowych. Nasz zakład produkcyjny i sklep firmowy znajduje się w Liszkach na terenie województwa małopolskiego.
Produkty i usługi
Proponowane przez nas wyroby szyte są z tkanin pochodzących z Austrii, Włoch, Niemiec i krajów dalekiego wschodu. Nasze koszule przyciągają zarówno Klientów detalicznych, jak i hurtowych. Naszymi odbiorcami są firmy i osoby z Polski oraz z zagranicy. Szwalnia Rafael wyposażona jest w nowoczesny, nieustannie rozwijający się park maszynowy. Dysponujemy sprzętem od Durkopp Adler, PFAFF, Juki, a także Oshima oraz Kanegiesser.

W sklepie znajduje się masa gotowych produktów. Jednak aby w pełni zadowolić naszego Klienta, oferujemy również szycie na zamówienie. Na prośbę odbiorcy uszyjemy koszule z logiem lub haftem Klienta.

Nasz katalog obejmuje między innymi takie wyroby jak:

- Koszule męskie,
- koszule wizytowe,
- koszule służbowe,
- koszule z logo,
- koszule smokingowe,
- koszule flanelowe,
- koszule mundurowe,
- koszule damskie,
- koszule firmowe.

Z nami dopasują Państwo wymiar koszuli wprost pod swoje oczekiwania! Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej. Znajdują się tam informacje o dostępnej odzieży oraz nowych kolekcjach koszul. Zapraszamy do skontaktowania się z nami lub do odwiedzenia naszego sklepu firmowego w Liszkach. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń