Rafael

Producent i dystrybutor wyjątkowych koszul męskich

Koszule i krawaty
ul. Sokola 84, 30-244 Kraków Zwierzyniec, małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(12) 280 17 65
Rafael

Informacje

Opis działalności
Rafael jest producentem i sklepem firmowym z ekskluzywnymi koszulami męskimi. Produkujemy również koszule damskie oraz firmowe. Naszymi odbiorcami są zarówno hurtownie, jak i Klienci indywidualni. Odzież sprzedajemy dla służb mundurowych, sieci handlowych i Klientów z zagranicy. Nasz zakład mieści się w Liszkach na terenie województwa małopolskiego.
Produkty i usługi
Już od 1984 roku dostarczamy wyjątkowe i niepowtarzalne koszule męskie do odbiorców z całego świata. Do produkcji wyrobów wykorzystujemy wyłącznie prestiżowe tkaniny. Dostarczane są one do nas z Austrii, Włoch, Niemiec oraz z rynków dalekiego wschodu. Nieustannie wzbogacamy naszą kolekcję koszul, aby zadowolić każdego odbiorcę.

Stworzyliśmy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych. Sprzęt zapewniają nam takie firmy jak Durkopp Adler, PFAFF, Juki, Oshima oraz Kanegiesser. Ogromna precyzja maszyn pozwala nam na stworzenie koszul pod indywidualne zamówienie Klienta. Tworzymy między innymi koszule z haftem i logiem naszego odbiorcy.

Co więcej, w sprzedaży mamy też:

- koszule wizytowe,
- koszule służbowe,
- koszule smokingowe,
- koszule flanelowe,
- koszule mundurowe,
- koszule damskie,
- koszule firmowe.

Produkujemy koszule męskie w najróżniejszych kolorach i rozmiarach. Z pewnością dostosują Państwo produkt pod swoje potrzeby. Zachęcamy do przejrzenia katalogu koszul na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszego sklepu firmowego w Liszkach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
B
Bartłomiej
Firma Rafael dostarcza do naszego sklepu wiele koszul. Klienci cieszą się z ogromnego wyboru, jakim dysponujemy. Producent zapewnia nam stałe dostawy koszul męskich w niskich cenach.
M
Marek
Udało mi się znaleźć koszulę, której nie mogłem dostać w żadnym innym sklepie! Gorąco polecam! Rozmiar idealny, żywe kolory i tkaniny, które szybko się nie zniszczą. Świetny producent.