Kontener Wywóz Odpadów Pobudowlanych

Profesjonalnie i szybko bez zbędnych formalności - wywóz gruzu, ziemi, odpadów

Wywóz śmieci i odpadów
ul. Zaogrodzie 25, 30-243 Kraków Zwierzyniec, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kontener Wywóz Odpadów Pobudowlanych
ul. Zaogrodzie 25, 30-243 Kraków Zwierzyniec, małopolskie
Telefon
Kontener Wywóz Odpadów Pobudowlanych

Informacje

Opis działalności firmy Kontener Wywóz Odpadów Pobudowlanych w Kraków
W firmie Kontener działamy na polskim rynku już od 1999 roku. Zajmujemy się przede wszystkim podstawianiem kontenerów i wywozem wszelkiego rodzaju odpadów pobudowlanych i nie tylko. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie, a działalność prowadzimy w mieście i jego okolicach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Kontener od początku swojego istnienia zajmujemy się wywozem odpadów stałych. Obsługujemy przede wszystkim osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze. Przykładem są firmy z branży budowlanej oraz sklepy wielkopowierzchniowe.

W 2001 roku dzięki solidnej pracy jak i zaufaniu klientów zaczęliśmy się rozwijać, zakupując nowe samochody i rozszerzając swój zakres działalności o obsługę zakładów, spółdzielni mieszkaniowych i hipermarketów.

W Kontener niezmiennie świadczymy usługi w zakresie odbioru odpadów stałych. Wykonujemy takie zlecenia jak:
-wywóz gruzu,
-wywóz śmieci,
-wywóz ziemi.

Transportujemy też odpady nietypowe i wielkogabarytowe. Udostępniamy kontenery o różnej pojemności do ich magazynowania i po zapełnieniu odpadami wywozimy je do utylizacji. Posiadamy kontenery o pojemności 5m3, 6m3, 7m3, 8m3,16m3, a także 32m3. Możemy je wypełniać odpadami, ponieważ sprzątamy na zlecenie strychy, piwnice, poddasza i posesje.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu świadczymy usługi sprawnie i solidnie dbając przy tym o nasze środowisko naturalne. Z nami profesjonalnie i szybko załatwić można wywóz odpadów. Oferujemy przy tym bardzo konkurencyjne ceny, a Państwo mają spokój, wybierając szeroko rozpoznawalną, solidną firmę transportową.

Działamy na zamówienie telefoniczne, bez zbędnych formalności.
Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas jak zadowolić klienta. Posiadamy wszelkie wymagane zezwolenia na prowadzenie działalności.

Zapewniamy kompleksową pomoc w wystawianiu kart przekazania odpadów jak również przypisywaniu kodów odpadów.

Więcej szczegółowych informacji na temat oferty oraz naszej firmy można znaleźć na stronie internetowej Kontener. Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Firma Kontener Wywóz Odpadów Pobudowlanych z lokalizacji: Kraków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, bocheński, brzeski, chrzanowski, krakowski, Kraków, miechowski, myślenicki, proszowicki, wielicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe