Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Król

Zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu prawa

Radcy prawni
ul. Czarnieckiego 5, 33-300 Nowy Sącz małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
796 777 016
Adwokat Tomasz Król
606871888

Radca Prawny Marcin Król
796777016

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Król

Informacje

Opis działalności
Kancelaria TKKM to przede wszystkim zespół młodych ambitnych prawników, którzy stawiają na profesjonalizm, dyskrecję i zaangażowanie w rozwiązywanie problemów powierzanych kancelarii.
Produkty i usługi
Kancelaria TKKM to przede wszystkim zespół młodych ambitnych prawników, którzy stawiają na profesjonalizm, dyskrecję i zaangażowanie w rozwiązywanie problemów powierzanych kancelarii. Swoim Klientom gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy oraz pomoc w opracowaniu strategii i rozwiązań przystosowanych do ich potrzeb.

Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw z szeroko pojętego zakresu spraw cywilnych, gospodarczych i karnych. Na co dzień pomagamy naszym Klientom zarówno w prowadzeniu sporów na drodze sądowej, w sporządzaniu i opiniowaniu umów handlowych jak i prowadzeniu negocjacji zmierzających do polubownego zakańczania sporów. Zakres naszej praktyki obejmuje:

prawo gospodarcze (obsługa prawna przedsiębiorców obejmująca wszelkie aspekty bieżącego funkcjonowania)
prawo cywilne (obsługa klientów indywidualnych obejmująca wszelkie sprawy cywilne w tym z zakresu prawa rzeczowego, zobowiązaniowego, spadkowego i rodzinnego)
prawo pracy (reprezentacja w sporach pracowniczych zarówno pracowników jak i pracodawców)
prawo odszkodowań (dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynień w postępowaniach likwidacyjnych oraz przed sądami na terenie całego kraju)
prawo karne (reprezentowanie osób w postępowaniach przygotowawczych, sądowych oraz wykonawczych)
Funkcjonowanie kancelarii opiera się zaangażowaniu w rozwiązywanie problemów naszych Klientów. W swych działaniach nie ograniczamy się do pracy zza biurka, często współpracując z wieloma podmiotami w celu pozyskania dodatkowych informacji oraz zdobycia i zabezpieczenia koniecznych dowodów.

Dzięki kontaktom z biegłymi różnych specjalności, z komornikami i notariuszami, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową usługę na najwyższym poziomie.

W naszej działalności dużą wagę przywiązujemy też do właściwych relacji i odpowiedniej komunikacji z naszymi klientami, co jest podstawą opracowania skutecznej, indywidualnej strategii oraz wdrożenia optymalnych rozwiązań powierzanych nam problemów.
Certyfikaty
Świadczymy kompleksową obsługę prawną wszystkich przedsiębiorców począwszy od rozpoczęcia działalności. Swoim klientom oferujemy przede wszystkim przygotowanie formalności związanych z otwarciem działalności gospodarczej w tym gromadzenie i przygotowanie dokumentów, sporządzanie umów spółek cywilnych i prawa handlowego.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń