Cncraft metal Hubert Rogóż

Wysokiej jakości obróbka metali przy zastosowaniu technologii CNC.

Obróbka metali
ul. Czeremchowa 13, 33-300 Nowy Sącz małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
791 385 613
Cncraft metal Hubert Rogóż

Informacje

Opis działalności
Firma Cncraft metal to przedsiębiorstwo mające swoją siedzibę w Nowym Sączu. Właścicielem firmy jest Hubert Rogóż. Głównym produktem firmy jest obróbka metali przy zastosowaniu technologii CNC.
Produkty i usługi
Obróbka CNC to przede wszystkim wysoka precyzja, a przy tym niski koszt wykonania usługi. Technologia wykorzystująca projektowanie komputerowe, a następnie w pełni zautomatyzowane wykonanie pozwala cieszyć się Klientom z dokładności obrobionego metalu.

Firma w gronie odwiedzających ją Klientów zyskała już zaufanie. Fundamentem do jego budowy był nie tylko szeroki zakres usług, którymi przedsiębiorstwo dysponuje, ale również wysoka jakość tworzywa. Obróbkę CNC stosuje się w motoryzacji, medycynie, ale także przede wszystkim w lotnictwie. Oznacza to, że wykorzystywana technologia gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo produktu.

W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się między innymi takie usługi jak:
- frezowanie,
-toczenie,
- wiercenie,
- cięcie stali,
- gięcie stali.

Dodatkowo korzystając z oferty firmy Cncraft metal mają Państwo możliwość wykonania szlifu tworzywa.

Doświadczony personel posiadający ogromną wiedzę z zakresu obróbki metali gwarantuje fachowe porady na każdym etapie współpracy. Atutem przedsiębiorstwa jest również terminowość wykonywanych zleceń. Pomimo wielu zamówień, każde zostało zrealizowane dokładnie na czas, czego dowodem jest rosnące zadowoleniewśród Klientów.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i odwiedzenia firmy Cncraft metal z Nowego Sącza.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń