Damaris Studio Sylwia Szeligiewicz

Wykonujemy projekty oraz aranżacje wnętrz i nie tylko

Dekoratorstwo i architektura wnętrz
ul. Długosza 68, 33-300 Nowy Sącz małopolskie
(2 reviews) napisz opinię
Damaris Studio Sylwia Szeligiewicz
ul. Długosza 68, 33-300 Nowy Sącz małopolskie
NIP
7361559092
Telefon
Damaris Studio Sylwia Szeligiewicz

Informacje

Opis działalności firmy Damaris Studio Sylwia Szeligiewicz w Nowy Sącz
Damaris Studio zostało założone przez Sylwię Szeligiewicz. Działamy od 2015 roku, a nasza siedziba znajduje się w Nowym Sączu, w województwie małopolskim. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz i elewacji, a także przygotowaniem grafiki użytkowej.
Produkty i usługi
Firmę Damaris Studio założyliśmy z myślą o wszystkich osobach, które chcą stworzyć dla siebie wymarzone lokum mieszkalne lub usługowe i potrzebują doradztwa w aranżacji wnętrz. Właścicielką i założycielką pracowni projektowej jest absolwentka Politechniki Krakowskiej, Wydziału Architektury i Urbanistyki, która doświadczenie zawodowe zyskała podczas pracy w różnych biurach projektowych na terenie Wielkiej Brytanii. Dzięki jej wiedzy możemy pomóc naszym Klientom w zaaranżowaniu ich mieszkania, biura, hotelu, czy restauracji, bazując na najróżniejszych materiałach, stylach i inspiracjach, modnych nie tylko w Polsce, ale także za granicą.

W naszej ofercie znajdują się różne pakiety dostosowane do potrzeb Klienta. Należy do nich:
- projekt wnętrz (razem z inwentaryzacją pomieszczeń, przygotowaniem rzutów oraz wizualizacji 3D do każdego pomieszczenia, a także sporządzeniem rysów technicznych z instalacjami sanitarnymi oraz specyfikacją materiałową)
- projekt elewacji (przygotowany na podstawie pomiarów wykonanych przez naszą kadrę lub rzutów oraz przekrojów budynku nadesłanego od Klienta w formacie PDF albo CAD)
- projekt pod klucz (obejmuje nie tylko opracowanie rzutów i wizualizacji, ale także zakupy z Klientem oraz organizację pracy ekipy remontowej)
- projekty kuchni na wymiar i produkcja mebli przez zaufanego stolarza
- projekt remontu pomieszczeń (z wykorzystaniem istniejących już płytek, posadzek oraz mebli)
- projekt wnętrza baru, restauracji lub hotelu

Każdy projekt, który opracowujemy, jest przygotowywany według indywidualnych preferencji Klienta. Współpraca może na przykład uwzględniać doradztwo w wyborze koloru ścian, paneli, płytek, ale także dodatków, takich jak firany, zasłony, lampy i wiele innych elementów wystroju.

Nasze usług świadczymy przede wszystkim terenie Małopolski, głównie w Krakowie, Tarnowie, w Nowym Sączu i okolicach. Bierzemy też pod uwagę inne lokalizacje w całej Polsce.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu - firma Damaris Studio z Nowego Sącza.
Zasięg działania
Firma Damaris Studio Sylwia Szeligiewicz z lokalizacji: Nowy Sącz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(2 reviews) napisz opinię
K
Kinga
Kompleksowa obsługa ze strony Pani Sylwii sprawiła, że bardzo szybko uporaliśmy się z remontem. Udało się nam stworzyć wymarzone lokum, dzięki doradztwu za strony doświadczonej projektantki, która doskonale zna dostępne materiały, wie skąd je zamawiać i jakie są ceny rynkowe dodatków.
M
Milena
Projekt wykonany przez studio Damaris jest naprawdę świetny. Całkowicie dostosowany do naszych możliwości finansowych, ale również układu mieszkania. Projektantka od razu wiedziała, o co nam chodzi, sama wykonała pomiary oraz stworzyła wszystkie rzuty i rysunki dla firmy remontowej.