Moto - Perfekt Łukasz Sułkowski

Motocykle, skutery i quady
ul. Dmowskiego 16, 33-300 Nowy Sącz małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
606 299 894
Adres korespondencyjny
ul. Dmowskiego 16, 33-300 Nowy Sącz małopolskie

Informacje

Opis działalności
Moto - Perfekt mgr inż. Łukasza Sułkowskiego to firma założona w 2007 roku i specjalizująca się w sprzedaży produktów przeznaczonych przede wszystkim dla motocyklistów. W sklepie stacjonarnym w Nowym Sączu oraz w sklepie internetowym mogą oni zakupić różnego rodzaju części do swoich jednośladów, uzyskując gwarancję wysokiej jakości i konkurencyjnych cen.
Produkty i usługi
W ofercie znajdują się:
- części silnikowe
- części układu hamulcowego
- części układu paliwowego
- części układu napędowego
- filtry
- elementy nadwozia

Dostępna jest też elektryka motocyklowa, felgi, szprychy i kierownice. Motocykliści znajdują tu też bagażniki, kuferki i ubrania do jazdy. W sklepie można znaleźć odzież termoaktywną, spodnie, kurtki skórzane i całe kombinezony motocyklowe. Nie brakuje też bluz, koszulek i kasków będących niezbędnym elementem wyposażenia motocyklisty. Tak samo jak ochraniacze i rękawiczki.
Do motocykli polecane są też wytrzymałe i atrakcyjne cenowo opony takich marek jak Pirelli, Michelin, Metzeler, Duro, Maxxis oraz Sunf i materiały eksploatacyjne, takie jak smary, płyny hamulcowe i oleje.

W Moto-Perfekt coś dla siebie mogą kupić również miłośnicy innych pojazdów mechanicznych, takich jak quady i skutery oraz rowerów. W sprzedaży znajdują się części do czterokołowców, opony do skuterów i liczne akcesoria rowerowe.

Specjalnie dla klientów sklepu przygotowano:
- kłódki rowerowe
- lampki rowerowe
- sakwy rowerowe
- kaski rowerowe
- rękawiczki rowerowe
- koszulki rowerowe
- nakolanniki rowerowe
- skarpety rowerowe

Więcej informacji dotyczących firmy Moto - Perfekt i możliwość złożenia zamówienia znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń