Kancelaria Prawnicza Lesław Obarski Radca Prawny

Pełna obsługa prawna osób fizycznych i firm.

Radcy prawni
ul. Jagiellońska 39, 33-300 Nowy Sącz małopolskie
Poniedziałek 09:30 - 16:00
Wtorek 09:30 - 16:00
Środa 09:30 - 16:00
Czwartek 09:30 - 16:00
Piątek 09:30 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Kancelaria Prawnicza Lesław Obarski Radca Prawny

Informacje

Opis działalności
Kancelaria Prawnicza, której właścicielem jest mgr Lesław Obarski, świadczy pełną obsługę prawną firm oraz Klientów indywidualnych. Nasza siedziba znajduje się w Nowym Sączu, na terenie województwa małopolskiego.
Produkty i usługi
Kancelaria została założona w roku 1995, co przekłada się na spore doświadczenie zgromadzone w tej branży. Od początku działalności specjalizujemy się w szeroko rozumianej obsłudze prawnej przedsiębiorstw, instytucji publicznych, firm oraz Klientów indywidualnych.

Posiadamy spore doświadczenie zawodowe, które zdobyliśmy dzięki praktycznemu uczestnictwu w życiu gospodarczym. Oferujemy dzięki temu obszerną wiedzę w zakresie przepisów prawnych, znajomość przedmiotu danej sprawy oraz pełne zaangażowanie w sprawy naszego Klienta.

Specjalizujemy się w następujących dziedzinach prawa:
- prawo handlowe,
- prawo cywilne,
- prawo podatkowe,
- prawo energetyczne,
- prawo administracyjne.

Poza obszarem naszego kraju świadczymy pomoc dla polskich Klientów na terenie Słowacji. Możliwe jest to dzięki podjętej współpracy z renomowanymi słowackimi kancelariami adwokackimi. Tak samo sytuacja wygląda dla Klientów słowackich na terenie Polski.

W ramach skorzystania z naszych usług możemy przyjmować formy płatności na podstawie faktury VAT, przelewu czy też w postaci gotówki. Ciągle poszerzamy swoje kompetencje oraz studiujemy coraz to nowsze przepisy prawne.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z kancelarią.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
W
Wiktoria
Widać, że posiadają spore doświadczenie w branży prawniczej. Są to wykwalifikowani ludzie, którzy dokładnie pomagają swoim klientom i wszystko odpowiednio wyjaśniają.
B
Bartosz
Serdecznie polecam te kancelarię prawniczą. Są to wykwalifikowani doradcy prawni, którzy odpowiednio potrafią wytłumaczyć wszelkie niezrozumiałe kwestie.