Jubiler Zbigniew Batko

Jubilerstwo
ul. Jagiellońska 46a, 33-300 Nowy Sącz małopolskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Jubilerstwo to branża, w której Jubiler Zbigniew Batko prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Nowy Sącz w województwie małopolskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 885 740... lub mailową: batkozbigniew@op.pl
Z przedstawicielem firmy Jubiler Zbigniew Batko możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 33-300 Nowy Sącz ul. Jagiellońska 46a,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Jubiler Zbigniew Batko.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
E
Ewa86
0 lub poniżej zera.brąk kultury osobistej oraz zamówienia nie sa realizowane na czas ktory sam pan jubiler ustawil.kompletnie nie polecam chyba że ktoś ma wypchany portfel i jest obwieszony złotem wtedy jak lep do miodu.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.