Vitplus Odys Frelich

Sprzedaż okien energooszczędnych oraz drzwi

Drzwi
ul. Jamnicka 1, 33-300 Nowy Sącz małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
609 603 275
kom
510993433
kom
510933550
Adres korespondencyjny
ul. Jamnicka 1, 33-300 Nowy Sącz małopolskie
Media społecznościowe

Informacje

Opis działalności
Znajdujący się w Nowym Sączu salon VitPlus zajmuje się sprzedaż okien oraz drzwi. Właścicielem naszej firmy jest Odys Ferlich. Działamy na rynku od 2009 roku, proponują wiele rozwiązań do budynków mieszkalnych i budnikach handlowo-usługowych.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż oraz montaż stolarki otworowej. Naszego produkty znajdują swoje zastosowanie w domach, mieszkaniach, biurach i wielu innych budynkach. Jako autoryzowany dystrybutor marki Domel proponujemy rozwiązania z najlepszych materiałów, które starannie połączone są odporne na działanie warunków atmosferycznych.

W szerokiej ofercie naszego salonu znajdują się między innymi:

- drzwi wewnętrzne,
- drzwi zewnętrzne,
- okna energooszczędne,
- okna PCV,
- okna aluminiowe,
- bramy garażowe.

W asortymencie znajdą Państwo drzwi tarasowe oraz okna balkonowe, które dostępne są w klasycznych wzorach , jak i niskoprogowe i werandowe. Prowadzimy także sprzedaż drzwi wejściowych i przesuwanych oraz segmentowych i rolowanych bram garażowych. Ofertę uzupełniająaluminiowe profile idealnie nadające się do wykonywania przeszklonych zabudów takich jak ogrody zimowe, a także fasad.

Wykwalifikowana kadra pracownicza chętnie podpowie Państwu w wyborze odpowiednich produktów. Mając na uwadze zadowolenie Klientów, dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty salonu VitPlus w Nowym Sączu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń