SUEZ Południe Sp. z o.o.

Razem dla naszego środowiska

Utylizacja odpadów
ul. Jana Pawła II 37, 33-300 Nowy Sącz małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
SUEZ Południe Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Początki naszej działalności sięgają 1992 roku. Siedziba firmy SUEZ Południe znajduje się w Nowym Sączu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
Produkty i usługi
Nasze główne zadanie to ochrona środowiska naturalnego. Cel ten osiągamy, dzięki recyklingowi, sortowaniu oraz zagospodarowaniu odpadów dla odzyskania surowców wtórnych, a także wytwarzania paliw alternatywnych. Ofertę kierujemy przede wszystkim do instytucji, gmin, przedsiębiorstw oraz spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Obsługujemy też osoby fizyczne.

Nasza oferta to usługi, takie jak:
- sortowanie śmieci,
- wywóz śmieci,
- utylizowanie śmieci,
- recykling odpadów.

Środowisko naturalne chronimy przed niekorzystnym wpływem zanieczyszczeń, które powstają na skutek rozkładu odpadów.
Dodatkowo zajmujemy się produkowaniem paliw alternatywnych. Powstają one w wyniku przetwarzania odpadów wysokokalorycznych, pochodzących z gospodarstw domowych i przemysłu, z wyłączeniem odpadów niebezpiecznych. Ponadto paliwo takie może zostać wytworzone z odpadów mających wysoką wartość opałową, gdzie chlor nie przekracza 1% zawartości. Należy do nich zaliczyć między innymi drewno, papier, materiały kompozytowe oraz tekstylia i tworzywa sztuczne.
Istotną częścią naszej oferty jest unieszkodliwianie odpadów mogących zagrozić życiu ludzkiemu, a także negatywnie wpłynąć na powietrze, wodę czy glebę. Odpady te poddajemy rozmaitym procesom i przekształceniom chemicznym, fizycznym oraz biologicznym.
Wynikiem tego unieszkodliwiania jest ich neutralizacja.
Z klientami podpisujemy umowy na długotrwały wywóz i utylizację odpadów. Odbieramy je głównie z przedsiębiorstw produkcyjnych, budowlanych oraz usługowych i handlowych. Możemy też odebrać odpady trudne, w tym te z warsztatów samochodowych i placówek medycznych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku. Wszystkich zainteresowanych ofertą zachęcamy do kontaktu. Udzielimy dokładnych informacji dotyczących prowadzonej przez nas działalności.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy SUEZ Południe w Nowym Sączu.
Marki i specjalizacje
Dodatkowym aspektem naszej działalności jest zakład pogrzebowy Suez zlokalizowany przy ulicy Śniadeckich 19 w Nowym Sączu

Godziny otwarcia biura:
W okresie 01.11. – 31.03.
PON 7-17,
wtorek 7-15.30
Śr 7-15.30
Czw. 7-15.30
Pt. 7-17
Sob. 7-13


W okresie 01.04.-31.10
PON 7-17,
wtorek 7-16
Śr 7-16
Czw. 7-16
Pt. 7-17
Sob. 7-13
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

Sita,