OgroMig Damian Migacz

Montaż bram oraz ogrodzeń posesyjnych

Bramy i ogrodzenia
ul. Obłazy 82, 33-300 Nowy Sącz małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
OgroMig Damian Migacz
ul. Obłazy 82, 33-300 Nowy Sącz małopolskie
NIP
7343600909
Telefon
OgroMig Damian Migacz

Informacje

Opis działalności firmy OgroMig Damian Migacz w Nowy Sącz
Damian Migacz jest właścicielem firmy OgroMig, która znajduje się w Nowym Sączu, w województwie małopolskim. Zajmujemy się dostawą i montażem bram oraz ogrodzeń. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Jeśli chcecie Państwo zadbać o większy poziom bezpieczeństwa na swojej posesji, to jako kadra firmy OgroMig chętnie wykonamy dla Was montaż odpowiedniej bramy lub ogrodzenia. Współpracujemy zarówno z właścicielami nieruchomości mieszkalnych, jak i firmowych i doradzamy w zaprojektowaniu ogrodzenia, które będzie dopasowane do lokalnej przestrzeni.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:
- bramy posesyjne,
- bramy wjazdowe,
- bramy przesuwne,
- ogrodzenia systemowe,
- balustrady,
- bramy i ogrodzenia do domów jednorodzinnych.

Oprócz montażu bram i ogrodzeń oferujemy również nowoczesny napędy i automatykę od renomowanych producentów. Modele, które sprzedajemy, są wyposażone w nowoczesne odbiorniki od dalekim zasięgu, dzięki czemu nie trzeba już wysiadać z auta, żeby otworzyć bramę wystarczy skorzystać z automatycznego pilota. Urządzenia pracują płynnie, mogą mieć dodatkowe zabezpieczenia przed otwieraniem się w przypadku wykrycia przeszkody i funkcję łagodnego startu. Całość wykonana jest z solidnych elementów, które działają sprawnie nawet przy wysokich mrozach.

Chętnie doradzimy w wyborze, wykonamy montaż, a w razie problemów zapewnimy serwis techniczny. Zapraszamy do kontaktu - firma OgroMig w Nowym Sączu.
Zasięg działania
Firma OgroMig Damian Migacz z lokalizacji: Nowy Sącz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń