Gabinet Okulistyczny Joanna Karczewska

Diagnostyka i profilaktyka chorób oczu

Okuliści
ul. Paderewskiego 55, 33-300 Nowy Sącz małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Adres korespondencyjny
33-300 Nowy Sącz ul.Paderewskiego 55
Gabinet Okulistyczny Joanna Karczewska

Informacje

Opis działalności
Gabinet okulistyczny powstał w 1997 roku. Zajmuje się diagnostyką i profilaktyką chorób oczu. Siedziba działalności znajduje się w Nowym Sączu. Właścicielką jest Joanna Karczewska.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest diagnostyka i profilaktyka schorzeń i chorób oczu. Przedsiębiorstwo zajmuje się przeprowadzaniem badań wad wzroku. Do podstawowych czynności wykonywanych przez gabinet okulistyczny należą przede wszystkim komputerowe badanie wzroku, angiografia i topografia rogówki. W zakres obowiązków wchodzą między innymi:

- dobór okularów,
- zabiegi laserowe,
- pełna diagnostyka jaskry,
- leczenie zaćmy wtórnej,
- irydotomia,
- dobór soczewek kontaktowych.
- badanie mikrobiologiczne rzęs w kierunku nużeńców.

Lekarze zajmują się kompleksową diagnostyką przedniego odcinka oka, chorób siatkówki i ciała szklistego oraz badaniami kwalifikacyjnymi do laseroterapii siatkówki. Czynności wykonywane są zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci oraz niemowląt. W przypadku wcześniaków specjaliści zajmują się badaniem w kierunku retinopatii wcześniaczej.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń