Atest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe

Profesjonalne usługi wulkanizacyjne oraz szeroki wybór odzieży ochronnej i BHP.

Odzież robocza
ul. Papieska 43, 33-300 Nowy Sącz małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(18) 443 05 79
Atest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe

Informacje

Opis działalności
Atest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-wdrożeniowe to firma zlokalizowana w Nowym Sączu. Zajmujemy się sprzedażą odzieży roboczej i ochronnej, sprzętu BHP oraz świadczymy usługi wulkanizacyjne.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas firma to przede wszystkim kompleksowe zaopatrzenie w odzież roboczą i ochronną, a także różnego rodzaju środki czyszczące do samochodów. Dodatkowo wykonujemy szereg usług związanych z wulkanizacją.

Jesteśmy obecni na rynku już od ponad dwudziestu trzech lat. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona zadowolonych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów oraz świadczonych usług.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- odzież roboczą i ochronną
- fartuchy
- rękawice
- obuwie robocze i ochronne
- ręczniki

Dodatkowo możemy zaoferować szeroki wybór sprzętu BHP, wśród którego można wymienić gogle, ochronniki słuchu, hełmy czy linki protekt. Możemy także zaproponować tablice informacyjne różnego rodzaju, a także wyroby papierowe jak papier toaletowy czy ręczniki papierowe.

Świadczone przez nas usługi wulkanizacyjne to wymiana opon, wymiana kół z wyważaniem oraz naprawa kół. Dodatkowo zajmujemy się też dystrybucją opon renomowanych firm, a także sprzedajemy opony używane. Dodatkowo możemy polecić felgi aluminiowe i stalowe. Wykonujemy także ich prostowanie.

Dodatkowo prowadzimy także myjnie samochodową. Wykonujemy kompleksowe czyszczenie samochodów zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz auta.

Nasz zespół to wyłącznie doświadczeni fachowcy, którzy poprzez swoją obszerną wiedzę na temat naszych produktów oraz wysoki poziom umiejętności z zakresu wulkanizacji są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń