Ideso Group Sp. z o.o.

Klimatyzacja i chłodnictwo.

ul. Świętej Anny 5, 33-100 Tarnów małopolskie
poniedziałek 7:00 - 17:00
wtorek 7:00 - 17:00
środa 7:00 - 17:00
czwartek 7:00 - 17:00
piątek 7:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(14 opinii) napisz opinię

Kontakt

Telefon
782 285 297
Adres korespondencyjny
ul. Świętej Anny 5, 33-100 Tarnów małopolskie

Informacje

O nas
IDESO GROUP obejmuje kompleksową obsługę inteligentnych budynków indywidualnych, instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw.
Naszym celem jest staranne wykonywanie zleceń dla naszych klientów, dopasowane bezpośrednio do ich potrzeb.

Specjalizujemy się w działach:

• instalacja klimatyzacji,
• chłodnictwo,
• instalacja wentylacji,
• instalacja automatyki / BMS,
• instalacja elektrotechniczna,
• fotowoltaika,
• instalacja alarmów,

Jako odpowiedzialna firma dbamy o to, aby nasza działalność była przyjazna dla środowiska naturalnego, stosując wyłącznie ekologiczne czynniki chłodnicze.
Dla każdego z nas komfort mieszkalny jest bardzo ważny. Dom lub mieszkanie jest miejscem spokoju i wypoczynku. Chcemy czuć się w nim dobrze i przyjemnie, nawet w te najgorętsze dni w roku.

Jeżeli interesuje Cię poprawa standardu mieszkalnego, a także jakości powietrza, które Cię otacza to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oprócz montażu i serwisu zajmujemy się projektowaniem indywidualnym, które przystosowujemy bezpośrednio do twoich potrzeb.

Jeżeli chcesz poprawić standard twojego domu lub zrealizować plan firmowy to skontaktuj się z nami.

W celu zapewnienia ciągłości pracy wykonanych przez nas instalacji sanitarnych zapewniamy dostęp do usług serwisowych z określonym czasem reakcji.

W celu zapewnienia właściwych parametrów urządzeń klimatyzacyjnych oraz utrzymania gwarancji oferujemy umowy serwisowe na okresowe przeglądy urządzeń zarówno dla dużych obiektów jak i dla klientów indywidualnych. Aby zapewnić ciągłość pracy urządzeń obsługujących pomieszczenie wymagającego całodobowego chłodzenia zapewniamy serwis z dojazdem do klienta w ciągu 24 godzin.

Działamy na terenie całej Polski.

Opis działalności
Firma IDESO GROUP z siedzibą w Tarnowie specjalizuje się w dziedzinach takich jak: klimatyzacje/ chłodnictwo / wentylacje mechaniczne / automatyka budynkowa oraz instalacje elektryczne. Zajmujemy się kompleksową obsługą HVAC. Nasza firma jest przedsiębiorstwem rodzinnym, w którym owocnie współpracujemy ze sobą od wielu lat dzięki czemu osiągamy stopniowo, poprzez ciężką i sumienną pracą wszystkie założone przez nas cele.
Produkty i usługi
Instalacje elektryczne:

Wykonujemy instalacje elektryczne od podstaw z doradztwem, natężenia oświetlenia, pomiary elektryczne odbiorcze i okresowe, remonty i modernizacje instalacji elektrycznych, kontrole instalacji gazowych, montaż systemów alarmowych, przyłącza elektryczne, inteligentne instalacje, alarmy domowe, system kontroli dostępu, ochrona odgromowa, konserwacje instalacji elektrycznych, elektro instalacje, wykonawstwo sieci kablowych, sieci średnionapięciowe, sieci niskonapięciowe, sieci wysokonapięciowe, instalacje niskoprądowe, usługi pogotowia awaryjnego, przenoszenie liczników elektrycznych, montaż rozdzielnic zasilających, modernizacja tablic elektrycznych, atesty na instalacje elektryczne, atesty na urządzenia elektryczne, instalacje domofonowe, instalacje videodomofonowe, wideofony, instalacje sieci komputerowych, monitoring.

Instalacje chłodnicze:

Proponujemy wszechstronne rozwiązania klimatyzacji i chłodnictwa oraz profesjonalną obsługę począwszy od bezpłatnego i niezobowiązującego doradztwa w zakresie doboru optymalnych urządzeń na państwa potrzebę.

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem urządzeń chłodniczych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko i wyłącznie sprzęt najlepszej jakości z gwarancją pochodzącej od renomowanych producentów.

Wyposażamy kompleksowo w chłodnice, agregaty i pełną automatykę pomieszczenia przeznaczone na chłodnie i mroźnie. Oferujemy także klimatyzacje dla biur, hoteli oraz całych budynków.

Zakres naszych usług obejmuje:
- Doradztwo techniczne,
- Projektowanie,
- Montaż,
- Serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny,
- Przeglądy okresowe i konserwacja urządzeń,
- Telefony awaryjne.
Marki i specjalizacje
Instalacje wentylacyjne mechaniczne

Firma oferuje Państwu projektowanie oraz wykonanie instalacji wentylacyjnych dla domów, biur, lokali gastronomicznych, obiektów przemysłowych. Zajmujemy się również naprawą, serwisem, doborem wszelkich urządzeń wentylacyjnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii (m.in. rekuperacja) koszty eksploatacji projektowanych przez nas układów są dużo niższe. Wszystkie wykonywane przez nas projekty wentylacji są zgodne z obowiązującymi normami i przepisami.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

(14 opinii) napisz opinię
S
Sebastian
2019-03-29 10:17:51
Bardzo profesjonalna obsługa, łatwy i szybki kontakt z firmą a co najważniejsze przede wszystkim szybki montaż klimatyzacji przy którym Panowie dbają o szczegóły takie jak zachowanie porządku po sobie oraz uszanowanie wytycznych jakie były ustalone. Bardzo polecam firmę za jakość świadczonych przez nich usług!
M
M.G.
2019-03-25 09:00:50
Bardzo profesjonalna obsługa, łatwy i szybki kontakt z firmą a co najważniejsze przede wszystkim szybki montaż klimatyzacji przy którym Panowie dbają o szczegóły takie jak zachowanie porządku po sobie oraz uszanowanie wytycznych jakie były ustalone. Bardzo polecam firmę za jakość świadczonych przez nich usług!
M
Z
P
Mag. Z. Pęga
2019-03-05 19:52:43
Fa. Icemen wykonała system Multi u nas w biurze. 5 jednostek wewnętrznych w przeciągu 2 dni, weszła czysto, wykonała sprawnie instalację z wszystkimi kontrolami, oraz opuściła czysto budowę. Pan Michał doradził, wytłumaczył i był zawsze pod telefonem. Polecam
K
T
K. Tadeusz
2018-04-04 09:45:23
Firma wykonala profesjonalnie zadanie. Estetycznie oraz za dobrą cenę. Pozdrawiam.
K
Kacper
2017-06-06 22:13:19
Firma Godna Polecenia. Montaż jak i obsługa klienta bez zarzutu. POLECAM.
A
Andrzej
2017-04-14 08:47:45
Czysto wykonana praca. Polecam.
W
L
Władysław L.
2017-03-15 08:23:21
Technicznie doradzili, bardzo zadowolony jestem. Pozdrawiam Panów.
K
Kulecki
2017-03-11 08:13:01
Panowie złożyli ofertę, ponegocjowaliśmy cenę, przyjechali założyli, rozliczyliśmy się jak zostało omówiono. Pozdrawiam z Krakowa P. Kulecki. Polecam.
K
P
Konrad P.
2017-03-02 17:44:23
Solidnie wykonana komora chłodnicza, idealnie dopasowana. Pozdrawiam.
A
Z
Adam Z.
2016-12-28 17:41:01
Kompleksowa usługa serwisowa, firma profesjonalna do Polecenia.
A
Z
A. Z.
2016-09-03 09:42:38
Polecam w 100%, Znalazłem na pf.pl i nie przypuszczałem, że będzie ok. W zeszłym roku miałem parkieciarza z tego serwisu i okazał się nietrafionym wyborem. Ta firma z kolei jest Godna Polecenia.!
M
S
Magda, Sosnowiec
2016-06-05 12:25:45
Wiedza i styl wykonania pod względem estetyki na wysokim poziomie.
I
M
ing. Malecki
2016-05-26 13:08:30
Skomplikowany montaż, jednak bez zastrzeżeń wykonanie. Polecam.
M
Marek
2016-05-22 09:26:40
Bardzo mili fachowcy, doradzili, wykonali bez zastrzeżeń. Polecam.