Corner sp.j.

Zajmujemy się dystrybucją artykułów higieny papierniczej

Hurtownie artykułów higienicznych
ul. Bandrowskiego 20, 33-100 Tarnów małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
(14) 621 46 61
146262013
corner@corner.com.pl
600484899
146219247
Corner sp.j.

Informacje

Opis działalności
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z historią i ofertą naszej firmy, w przypadku ewentualnych pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Corner to firma znajdująca się w Tarnowie, w województwie małopolskim.
Produkty i usługi
Nasza firma dostarcza Klientom artykuły higieny papierniczej od 1990 r. Wieloletnie działalność na rynku pozwoliła nam zapoznać się z potrzebami Klientów i dopasować do nich ofertę, którą stale poszerzamy.

30 lat systematycznej pracy pozwoliło nam znaleźć się w grupie największych dostawców tych artykułów w Polsce. Kompleksowa i stała oferta, niezawodność dostaw połączona ze stabilną polityką sprzedaży oraz wierna grupa odbiorców krajowych i zagranicznych to źródła naszego sukcesu rynkowego.

Pracownicy Corner to osoby pracujące od początku powstania firmy. Możemy zagwarantować profesjonalną obsługę nawet najbardziej wymagającym Klientom. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie.

W ofercie mamy:
- ręczniki papierowe i papierowe typu Jumbo,
- ręczniki ZZ,
- papiery toaletowe,
- chusteczki higieniczne, kosmetyczne, nawilżane,
- serwetki gastronomiczne,
- serwetki stołowe,
- ściereczki uniwersalne,
- balony,
- czyściwa.

Dostarczamy produkty marek takich jak Classic, Harmony, Tira, Satinelle, Edelweiss, Sopleix. Są to jedni z najlepszych producentów na rynku. Dbamy o to, by jakość produktów była zawsze najwyższa.

Zapewniamy terminową dostawę zamówień. Gwarantujemy korzystne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Marki i specjalizacje
Najbardziej znane marki produkowanych dla nas artykułów - Tira, Satinelle, Classic, Harmony, Edelweiss, Sopleix, Nemdil, Freshmaker, Liola, Bulky Soft, Tuskany - należą do grupy najlepszych na rynku. Ciągle dbamy o wysoką jakość produktów i zapewniamy konkurencyjne ceny.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
G
Grażyna
Stale coś od nich zamawiam, prowadzę sklepik i sprzedaję w nim artykuły od nich. Widzę, że szybko schodzą, Klienci cenią wysoką jakość.
R
Roman
Mają w swojej ofercie bardzo szeroki wybór artykułów higienicznych! Znalazłem u nich wszystko, czego potrzebowałem do mojej firmy.
T
Tysiak569
Ciesze się, że nawiązałem z nimi współpracę. Oferują dobrej jakości produkty, a dostawy są zawsze terminowo realizowane. Polecam!