Koltar Pokrycia Dachowe

Nasza specjalność to dachy!

Dachy i rynny
ul. Krakowska 142, 33-100 Tarnów małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 12:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(14) 633 17 18
600462119
146331718
666842020
Może cię zainteresować
Koltar Pokrycia Dachowe

Informacje

Opis działalności
Firma Koltar zajmuje się dystrybucją i usługami w zakresie sprzedaży oraz montażu pokryć dachowych na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego. Możemy zaspokoić najbardziej wygórowane potrzeby Klientów poprzez oferowanie blach o szerokiej gamie kolorów, powłok, odpowiednich kształtach i długościach.
Produkty i usługi
Koltar s.c. prowadzi działalność gospodarczą od 2001r. Firma zajmuje się dystrybucją i usługami w zakresie sprzedaży i montażu pokryć dachowych na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego.

Dzięki nawiązaniu współpracy z renomowanymi producentami pokryć dachowych oferowane przez nas produkty posiadają najwyższą jakość.

Jest to możliwe dzięki zastosowaniu materiałów wsadowych (blach powlekanych) hut stali o najdłuższych tradycjach i niepodważalnej pozycji na rynku stali.

Naszymi dostawcami stali są: Ssab Tunnplat - Szwecja, Ruukki - Finlandia, blachy te wykorzystywane są w procesach produkcyjnych branży motoryzacyjnej, AGD i budowlanej.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii nawet najbardziej wymagający klient ma możliwość szybko i tanio pokryć nowo wybudowany dom albo zmienić szkodliwe pokrycia dachowe na nowoczesne, lekkie, trwałe i estetyczne blachy.

Naszymi największymi zaletami są:
jakość, elastyczność oraz profesjonalizm.

Możemy zaspokoić najbardziej wygórowane potrzeby klientów poprzez oferowanie blach o szerokiej gamie kolorów, powłok, odpowiednich kształtach i długościach.

Nasze wieloletnie doświadczenie wykorzystaliśmy do stworzenia niezawodnego systemu obsługi klienta, który zapewni Państwu szybką i niezawodną obsługę.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
- dachówka ceramiczna
- blachodachówka
- blachy trapezowe
- systemy elewacyjne
- profile zimnogięte
- akcesoria dachowe
Marki i specjalizacje
Stalowe pokrycia dachowe: RUUKKI, LINDAB, BUDMAT, BLACODACH
Dachówki ceramiczne : CREATON, ROBEN, ERLUS, KORAMIC
Okna dachowe : FAKRO, ROTO, VELUX
Systemy rynnowe : GALECO, RUUKKI, LINDAB, MARLEY
Folie dachowe : DORKEN

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń