Mariusz Budzik Firma Handlowo-usługowo-produkcyjna "SONIC"

Instrumenty dla każdego muzyka

Instrumenty i sklepy muzyczne
ul. Krakowska 2, 33-100 Tarnów małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
146 278 082
Adres korespondencyjny
ul. Krakowska 2, 33-100 Tarnów małopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Handlowo-usługowo-produkcyjna SONIC powstała w 1999 roku. Nasza siedziba znajduje się w Tarnowie, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem jet Mariusz Budzik.
Produkty i usługi
Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą instrumentów i akcesoriów muzycznych. Posiadamy jedynie najlepsze marki, a co za tym idzie, sprzęt odznacza się najwyższą jakością.

Nasza oferta to:

- gitary klasyczne,
- gitary akustyczne,
- gitary elektryczne,
- gitary basowe,
- instrumenty perkusyjne.

W skład perkusyjnych zestawów wchodzą: talerze, naciągi, pałki. Poza tym proponujemy nagłośnienie: powermiksery, kolumny, wzmacniacze mocy, procesory, kable przewody, wtyki, wzmacniacze.

Zakupić można u nas także keyboardy i syntezatory, klawiatury sterujące, karty dźwiękowe. Dodatkowo podejmujemy się obsługi koncertów, konferencji oraz imprez okolicznościowych.

Zapewniamy fachową obsługę w czasie dokonywania zakupów i doradztwo w sprawie wyboru odpowiedniego produktu. Mimo dobrej jakości, nasze ceny dostosowane są do oczekiwań Klientów.

Możemy pochwalić się tym, że pracujemy z zespołami z Tarnowa i okolic. Współpracujemy również z lutnikami w celu serwisowania instrumentów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń