Tarlift Marcin Popadiak Maciej Skrzypek S.C.

TARLIFT - Nowoczesne windy dla każdego.

Windy i urządzenia dźwigowe
ul. Krakowska 25/7, 33-100 Tarnów małopolskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
603 849 777
698680061
Adres korespondencyjny
ul. Krakowska 25/7, 33-100 Tarnów małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
TARLIFT w Tarnowie zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie sprzedaży, montażu i serwisu wind.
Produkty i usługi
Tar Lift z siedzibą w Tarnowie zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie konserwacji, montażu, modernizacji, remontów i serwisu wind, podnośników, schodów ruchomych, urządzeń dla osób niepełnosprawnych oraz drzwi automatycznych.

Szeroka oferta usług oraz całodobowy serwis gwarantują wysoką jakość, szybkość i fachowość. Dzięki współpracy z wieloma producentami urządzeń dźwigowych oraz posiadanej wiedzy i znajomości branży, firma pomaga klientom dokonać najtrafniejszego wyboru windy.

Najnowsze rozwiązania w branży dźwigowej oraz dostęp do części zamiennych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania serwisowanych urządzeń to kolejna pozytywna cecha naszej firmy.

Zapewniamy:
całodobowe pogotowie i serwis wind
montaż i modernizację urządzeń
kompleksową obsługę inwestycji dźwigowych
współpracę z największymi producentami wind
doradztwo techniczne w wyborze urządzeń

Windy Osobowe
Dźwigi elektryczne, to rozwiązanie do budynków o każdej wysokości. Zastosowanie rozwiązań technicznych praktycznie nie ogranicza tych urządzeń pod względem wysokości podnoszenia. W tej kategorii urządzeń wyróżnić należy klasyczne urządzenia dźwigowe o napędzie hydraulicznym bądź elektrycznym

Windy Towarowe
W ofercie dźwigów towarowych znajdziecie Państwo: dźwigi o udźwigu od 5kg do 1000 kg, z drzwiami gilotynowymi i wychylnymi jedno- i dwuskrzydłowymi, z dużą możliwością doboru kabiny, z szerokim zastosowaniem w przemyśle spożywczym, budynkach użyteczności publicznej czy magazynach.

Konserwacja
Prowadzimy działalności w zakresie konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych. Gwarantujemy całodobowe pogotowie , dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc w każdej sytuacji.

Pilnujemy, aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie. Istotne jest, aby proces naprawy trwał jak najkrócej, a przeglądy odbywały się z należytą starannością. Nasi konserwatorzy to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, posiadający wszelkie niezbędne uprawnienia UDT kat I.
Marki i specjalizacje
Urządzenia dla osób niepełnosprawnych.
KOMFORT ŻYCIA BEZ BARIER to hasło dopingujące nas do nieustannego rozwoju. Wszystko po to, aby móc ciągle przedstawiać Państwu nowe rozwiązania. Rozwiązania i urządzenia służące likwidacji szeroko rozumianych barier. Proponujemy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania które charakteryzują się prostą obsługa i niezawodność w każdych warunkach.

Platformy Pionowe CIBES, VIMEC, Garaventa
Platformy Schodowe
Krzesełka Schodowe
Dźwigi Platformowe z Kabiną -Cibes
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bocheński, brzeski, gorlicki, Kraków, limanowski, Tarnów, jasielski, mielecki, Rzeszów

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń