Factor Consulting sp. z o.o.

Ambitne cele, śmiałe wyzwania, doświadczony partner.

Doradztwo gospodarcze
ul. Moraczewskiego 17, 33-101 Tarnów małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Factor Consulting sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Factor Consulting Sp. z o. o. zajmuje się doradztwem biznesowym. Działa na terenie Tarnowa w województwie małopolskim.
Produkty i usługi
Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa biznesowego. Nasz zespół posiada duże doświadczenie oraz wiedzę specjalistyczną, co przedkłada się na wysokie kompetencje. To pozwala nam tworzyć nowe modele biznesowe, procesy strategiczne, rozwojowe oraz rekrutacyjne. Wyróżnia nas szybkość i kompleksowość naszych działań, a także rozwiązania, które są dopasowane do tego, by móc skutecznie realizować cele naszych klientów.

Nasze projekty obejmują takie zagadnienia jak:
- analiza strategiczna,
- model biznesowy,
- łańcuch wartości,
- struktura organizacyjna,
- systemy informacyjne i decyzyjne,
- narzędzia IT kontrolingu operacyjnego,
- narzędzia i plan wdrożenia strategii rozwojowej.

Pomagamy głównie dla firm zajmującymi się ochroną zdrowia, produktami i usługami przemysłowymi, chemią, handlem i usługami, teleinformatyką, produkcją konsumencką oraz badaniamirozwojowymi i technologiami.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego pomagamy im zarówno na etapie planów, jak i działań. Kreujemy i wdrażamy długofalowe strategie poprzez solidne i gruntowne przeanalizowanie szans i zagrożeń rynkowych w celu uniknięcia ryzyka zagrożenia niepowodzeniem. Pomagamy również przedsiębiorstwom, które są nastawione na rozwój, lecz z powodów finansowych nie są w stanie realizować swoich projektów.

Posiadamy sporą wiedzę merytoryczną, a także prowadzimy szkolenia dla kadr zarządzających, by móc usprawniać działania naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń