DFB Dobra Firma Budowlana Bartłomiej Czechowicz

Okna
ul. Nowy Świat 28, 33-100 Tarnów małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

DFB Dobra Firma Budowlana Bartłomiej Czechowicz działa w branży Okna. Siedziba firmy znajduje się w województwie małopolskim w miejscowości Tarnów.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 602 405 050 lub mailowy: b.czechowicz@dfbokna.pl
Siedziba firmy DFB Dobra Firma Budowlana Bartłomiej Czechowicz znajduje się pod adresem 33-100 Tarnów ul. Nowy Świat 28,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom DFB Dobra Firma Budowlana Bartłomiej Czechowicz, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
Z
T
Krzysztof z Tarnowa
Doskonałe okna, drzwi zewnętrzne, wewnętrzne oraz bramy garażowe a na dodatek pełen profesjonalizm. Już drugi dom wyposażam w firmie pana Czechowicza. Rewelacja.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.