Sort-Eks

Używana odzież renomowanych producentów

Hurtownie odzieży
ul. Ochronek 5, 33-100 Tarnów małopolskie
Poniedziałek 09:00 - 16:00
Wtorek 09:00 - 16:00
Środa 09:00 - 16:00
Czwartek 09:00 - 16:00
Piątek 09:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sort-Eks

Informacje

Opis działalności
Hurtownia Sort-eks powstała w 1999 roku i zlokalizowana jest na terenie Tarnowa w województwie małopolskim. Działalność oferuje sprzedaż odzieży używanej najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.
Produkty i usługi
Działamy w branży od wielu lat, dzięki czemu posiadamy cenne doświadczenie oraz bogatą wiedzę branżową. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie.

Oferujemy doskonałej jakości odzież prosto z zagranicy. Sprowadzamy modne ubrania znanych producentów. Bezpośrednio importujemy ubrania używane z Anglii, Belgii, Holandii i Norwegii.

Zapewniamy szeroki wybór wśród odzieży damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Ponadto w sprzedaży posiadamy buty i inne akcesoria.

Oferujemy markowa ubrania firm takich jak:
- Zara,
- Next,
- Bereshka,
- Nike,
- Reebok,
- Puma,
- Adidas,
- Lonsdale,
- Stradivarius,
- Mango.

Nasza oferta skierowana jest do hurtowni, małych i dużych sklepów oraz galerii, na terenie całego kraju. Każdy sort odzieży jest dokładnie kontrolowany. Sprzedaż prowadzimy w oryginalnie zaplombowanych za granicą workach, które są przezroczyste, co umożliwia ocenę zawartości.

Zapraszamy do skorzystania z usług hurtowni Sort-eks, której siedziba mieści się w Tarnowie na terenie województwa małopolskiego. Zachęcamy do odwiedzin na naszejstronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń