BAU-TECH - Okna Bramy Drzwi Rolety

OKNA, DRZWI, BRAMY, ROLETY

Okna
ul. Okrężna 4, 33-100 Tarnów małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(14) 623 02 46
146230246
146201395
146201396
biuro@bau-tech.pl
BAU-TECH - Okna Bramy Drzwi Rolety

Informacje

O nas
BAU-TECH - OKNA, DRZWI, BRAMY, ROLETY - Tarnów
Opis działalności
Nasza firma specjalizuje się w dostawie i montażu stolarki okiennej, drzwiowej. Już na pierwszym etapie obsługi klient może liczyć na fachowe doradztwo. Następnie pomiar otworów do montażu i konsultacje, dostawę stolarki i na końcu profesjonalny montaż. W ofercie posiadamy bogaty wybór okien, drzwi, bram garażowych również w wersjach energooszczędnych. Okna produkowane na profilach: Veka, Brugmann Salamander, Schuco, Aluplast oraz Rehau.
Produkty i usługi
Firma BAU-TECH z Tarnowa świadczy profesjonalne usługi w zakresie sprzedaży, dostawy oraz montażu stolarki drzwiowej i okiennej. Na każdym etapie – od pomiaru, aż do montażu - klient może liczyć na fachowe doradztwo naszych pracowników. Już dzisiaj zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W asortymencie firmy BAU-TECH znajdą Państwo m.in. okna PCV, parapety stalowe i aluminiowe, drzwi drewniane czy bramy garażowe. Dysponujemy także szerokim wyborem rolet okiennych, a dzięki doświadczeniu naszego personelu, podjęcie właściwej decyzji będzie o wiele łatwiejsze.

W zakresie drzwi, nasza oferta to:
- drzwi drewniane
- drzwi stalowe
- drzwi aluminiowe
- drzwi PCV

Proponujemy także szeroki wybór bram:
- bramy segmentowe
- bramy uchylne
- bramy roletowe
- bramy rozwierne

Współpracujemy wyłącznie z uznanymi producentami, co pozwala naszym klientom cieszyć się wysoką jakością zakupionych produktów. Wśród cenionych marek, w naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. takich dostawców jak Aluplast, Porta, Wiśniowski czy Somfy i Veka.

Ważnym elementem naszej oferty są także dachy, które są nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale swoim wyglądem zachwycają nawet najbardziej wymagających klientów.Proponujemy Państwu:
- blachy dachówkowe
- blachy trapezowe
- blachy na rąbek
- dachówki ceramiczne
- dachówki cementowe
- blachy z posypką

Dbając o zapewnienie kompleksowej oferty dla wszystkich osób, które budują lub remontują dom, proponujemy także obróbki blacharskie, rynny, okna dachowe, a także szereg akcesoriów, takich jak kominki, membrany, uszczelniacze czy zamocowania.

Obsługujemy klientów w Tarnowie oraz w promieniu do 50 kilometrówod naszej siedziby. Już dzisiaj zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje przypadną do Państwa gustu i spełnią wszelkie oczekiwania.
Marki i specjalizacje
DOORSY, BARAŃSKI, WIŚNIOWSKI, MAR-TOM, PORTA, PETECKI, EXPERSOKNA, JEZIERSKI, KM OKNO, VEKA, SALAMANDER, SCHUCO, ALUPLAST, REHAU, SOMFY,

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń