Szymon Michoń Usługi Fotograficzne

Wynajem fotobudki na każdą imprezę

Organizacja imprez i konferencji
ul. Rogoyskiego 34/5, 33-100 Tarnów małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Szymon Michoń Usługi Fotograficzne

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Szymon Michoń i z zawodu jestem fotografem. Siedziba mojej firmy znajduje się na terenie Tarnowa, w województwie małopolskim. Oprócz tradycyjnej fotografii podczas uroczystości, oferuję także wynajem fotobudki, czyli sprzętu, który pozwala na wykonanie zabawnych fotografii w trakcie każdej imprezy. Zapraszam.
Produkty i usługi
Jeżeli szukacie Państwo oryginalnej atrakcji na waszą imprezę lub uroczystość, to polecam Wam wynajem fotobudki! Fotobudka to wspaniałe urządzenie, które daje mnóstwo zabawy nie tylko dzieciom, ale również dorosłym! Zbliża do siebie gości na każdej imprezie, ponieważ robienie wspólnych zdjęć w przebraniach i śmiesznych dodatkach jest doskonałą formą zabawy i integracji. Coraz częściej budka do zdjęć pojawia się na weselach, imprezach urodzinowych, czy studniówkach.

Moja fotobudka to nowoczesna maszyna, która robi zdjęcia w wysokiej jakości. Wypożyczam ją w bardzo atrakcyjnych cenach i zapewniam pomoc w obsłudze. Zajmuję się transportem i wyjaśniam, jak pozować, żeby uzyskać doskonałą pamiątkę. W pakiecie wypożyczam zabawne dodatki, które są kluczem do udanej zabawy. W ofercie posiadam:
- kapelusze,
- tabliczki,
- maski,
- peruki,
- okulary.

Można użyć dodatkowych rekwizytów po indywidualnym ustaleniu. Dodatkowe plusy wynajęcia mojej butki to możliwość wykonania nielimitowanej ilości zdjęć i dobra zabawa dosłownie przez całą noc. Wszystkie zdjęcia można spersonalizować, a jeżeli chcemy pokazać fotografię komuś na komputerze, czy telefonie, wystarczy zajrzeć do galerii online.

Oferuję darmowy dojazd do wszystkich Klientów do 50 km od Tarnowa. Zapraszam do kontaktu z firmą z Tarnowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń