"Elżbieta" Salon Fryzjerski Elżbieta Skubisz

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
ul. Słowackiego 30 /1, 33-100 Tarnów małopolskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
(4)
(5)
NIP
8731349394
Telefon

Informacje

Firma "Elżbieta" Salon Fryzjerski Elżbieta Skubisz prowadzi działalność w branży Fryzjerzy i salony fryzjerskie. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Tarnów w województwie małopolskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności "Elżbieta" Salon Fryzjerski Elżbieta Skubisz, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (14) 62...
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę "Elżbieta" Salon Fryzjerski Elżbieta Skubisz. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Słowackiego 30 /1, 33-100 Tarnów.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 50.01806N, 20.97758E. [kopiuj]
Uważamy, że "Elżbieta" Salon Fryzjerski Elżbieta Skubisz poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
Z
M
zadowolona mama
Męskie strzyżenie na bieżąco bez zbędnego czekania, zawsze fryzjer dokładnie słucha klienta jak strzyc. Po kilku latach prób w innych salonach syn zdecydowanie wybiera ten. Polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.