Logipack Horeca Service Daniel Łuczak

Specjalizujemy się w sprzedaży wszelakiego rodzaju opakowań

Opakowania
ul. Skrzyszowska 4, 33-100 Tarnów małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(14) 629 81 07
Adres korespondencyjny
ul. Skrzyszowska 4, 33-100 Tarnów małopolskie

Informacje

Opis działalności
Logipack Dystrybucja to spółka działająca od 2014 roku jednak historia firmy rozpoczęła się już w 2003 roku. Specjalizujemy się w nadrukach na opakowaniach dedykowanych konkretnym odbiorcom. Właścicielem przedsiębiorstwa zlokalizowanego w Tarnowie, w województwie małopolskim jest Daniel Łuczak.
Produkty i usługi
Hurtownię Logipack Dystrybucja stworzyliśmy z myślą o zaopatrywaniu biznesu w wysokiej jakości artykuły. Od ponad 15 jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym dla podmiotów gospodarczych oraz klientów instytucjonalnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Oferujemy Państwu między innymi:

- opakowania gastronomiczne,
- środki czystości,
- artykuły do higieny,
- małe AGD,
- folie i papiery,
- taśmy.

Nasz asortyment charakteryzuje wysoka jakość oraz szeroki wybór opakowań dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. W naszym sklepie znajdują się pojemniki na sałatki, foodboxy papierowe, tacki i papiery oraz inne opakowania aluminiowe, papierowe oraz styropianowe o różnych pojemnościach iprzeznaczeniu.

W naszej ofercie dostępne są również akcesoria kuchenne i inne produkty, przydatne w firmach, lokalach gastronomicznych czy hotelach. Nasz asortyment to między innymi worki na śmieci o różnej pojemności, filtry do kawy, wiaderka oraz mopy i inne produkty pomagające w utrzymaniu czystości.

Ponadto w naszym sklepie można kupić folie do zgrzewu służące do pakowania dań na wynos w specjalnie do tego przystosowane pojemniki. Dzięki szczelnemu zapakowaniu posiłkizachowują swoją świeżość oraz są chronione przed czynnikami zewnętrznymi.

Całą ofertę znajda Państwo na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Logipack Dystrybucja.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń