Lek. Stom. Aleksandra Basista Indywidualna Praktyka Lekarska Gabinet Stomatologiczny

Zadbaj o zdrowy uśmiech w naszym gabinecie

Stomatolodzy i protetycy
ul. Starodąbrowska 24g, 33-100 Tarnów małopolskie
(4 opinie) napisz opinię
Lek. Stom. Aleksandra Basista Indywidualna Praktyka Lekarska Gabinet Stomatologiczny
ul. Starodąbrowska 24g, 33-100 Tarnów małopolskie
NIP
8731806377
Telefon
Lek. Stom. Aleksandra Basista Indywidualna Praktyka Lekarska Gabinet Stomatologiczny

Informacje

Opis działalności firmy Lek. Stom. Aleksandra Basista Indywidualna Praktyka Lekarska Gabinet Stomatologiczny w Tarnów
Lekarz stomatolog Aleksandra Basista założyła swój prywatny gabinet w 1993 roku. W naszej ofercie oprócz stomatologii zachowawczej i leczenia próchnicy, znajdują się również protetyka oraz usługi z zakresu stomatologii estetycznej. Gabinet prowadzimy w Tarnowie, w województwie małopolskim.
Produkty i usługi
Do naszego gabinetu zapraszamy zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci, ponieważ dbamy o zdrowy uśmiech pacjentów w każdym wieku!

Bóle zębów są najczęściej związane z próchnicą, albo stanem zapalnym miazgi. Nasi stomatolodzy zajmują się leczeniem zachowawczym i wykonują wypełnienia konwencjonalne, a jeśli wystąpi taka potrzeba, przeprowadzają również leczenie kanałowe przy użyciu specjalistycznego endometra.

W naszej ofercie znajduje się również stomatologia estetyczna, która pozwala przywrócić zębom ich pierwotny kolor oraz kształt. W tym celu nasi dentyści oferują takie usługi jak
- wybielanie zębów martwych,
- wybielanie całych łyków zębowych,
- zakładanie licówek porcelanowych,
- zakładanie licówek kompozytowych.

Czasami próchnica tak bardzo zniszczyła zęba i kości, że jedynym rozwiązaniem jest ekstrakcja. Nasi chirurdzy podejmują się takich zabiegów jak:
- ekstrakcje zębów (wyrywanie zębów),
- hemisekcje i radektomie,
- plastyka wędzidełek,
- zabiegi ze wskazań ortodontycznych.

Po wyrwaniu zęba dentysta opracuje plan dalszego leczenia i zaoferuje założenie protezy. To bardzo ważne, aby zastąpić każdy brak w uzębieniu, ponieważ zaniechanie leczenia protetycznego, może przyczynić się do powstawania wad zgryzu, problemów z żuciem oraz bólów głowy. W naszym gabinecie wykonujemy:
- korony pełnoceramiczne,
- korony i mosty porcelanowe,
- protezy ruchome: akrylowe, szkieletowe, nylonowe,
- prace kombinowane (protezy bezklamrowe),
- naprawę protez.

Oprócz protetyki oferujemy także leczenie chorób przyzębia i pomagamy naszym pacjentom kiedy zauważą krwawienie, ból lub nadwrażliwość dziąseł.

Zapraszamy też na nasze zabiegi profilaktyczne, do których należy:
- usuwanie nalotu przy pomocy piaskarki,
- usuwanie kamienia ultradźwiękami,
- lakierowanie,
- lakowanie,
- wybielanie zębów w gabinecie.

Uzupełnieniem naszej oferty jest również leczenie zębów bez borowania za pomocą preparatu Carisolv.

Zapraszamy do kontaktu z naszym gabinetem w Tarnowie.
Zasięg działania
Firma Lek. Stom. Aleksandra Basista Indywidualna Praktyka Lekarska Gabinet Stomatologiczny z lokalizacji: Tarnów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Aktualności

stomatologia

19.11.2023

Choroby związane z uzębieniem mogą wpłynąć na cały organizm, dlatego bardzo ważne jest, aby zadbać o ich wczesne wykrycie. Lek. Stom. Aleksandra Basista prowadzi Indywidualną Praktykę Lekarską oraz Gabinet Stomatologiczny w Tarnowie, gdzie diagnozujemy i leczymy zarówno zęby, jak i ich struktury podporowe. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i metody, co pozwala nam precyzyjnie określić charakter problemu i podjąć niezbędne działania.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(4 opinie) napisz opinię
M
Marta
Udało mi się wyleczyć 5 zębów w tym gabinecie. Miałam trochę zaległości i dawno nie byłam u dentysty. Na szczęście Pani stomatolog opracowała dla mnie plan leczenia, rozpisała koszty i usunęła próchnicę, tak że nie mam na razie żadnych problemów.
K
Karol
Tutaj byłem na leczeniu kanałowym i nie żałuję wyboru dentystki. Pani bardzo konkretna, od razu wykonała zdjęcie RTG, aby mieć pełen obraz zmian, a cały zabieg wykonała pod znieczuleniem, także nie czułem żadnego bólu!
E
Emilia
Byłam w tym gabinecie na wybielaniu i widzę wyraźną różnicę. Zęby są na pewno jaśniejsze od dwa odcienie, ale wciąż wyglądają naturalnie. Zabieg był jak najbardziej opłacalny.
J
Justyna
Leczę zęby w tym gabinecie od lat i dzięki temu naprawdę niewiele wydaję na zabiegi. Regularnie zdejmuję tutaj kamień i od razu usuwam nawet najmniejsze ubytki. Pani stomatolog jest zawsze bardzo miła, dokładna i dba o moje zęby.