Erteos System

ERTEOS System - nowoczesne systemy zabezpieczeń i automatyki

Instalacja systemów alarmowych
ul. Westerplatte 17 lok. 73, 33-100 Tarnów małopolskie
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 08:00 - 18:00
środa 08:00 - 18:00
czwartek 08:00 - 18:00
piątek 08:00 - 18:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
696 969 966
Adres korespondencyjny
ul. Westerplatte 17 lok. 73, 33-100 Tarnów małopolskie

Informacje

O nas
Zaopatrując się u sprawdzonych dostawców i wybierając najwyższej jakości, niezawodne technologie zapewnimy klientom pełną satysfakcję z usług oraz poczucie bezpieczeństwa.
Opis działalności
ERTEOS System to innowacyjna firma z branży systemów zabezpieczeń i automatyki. Specjalizujemy się w montażu, serwisie i konserwacji systemów monitoringu wizyjnego (CCTV), systemów alarmowych (SSWiN), systemów kontroli dostępu (KD), systemów domofonowych i videodomofonowych, systemów inteligentnego budynku, sieci LAN oraz w doradztwie z zakresu zabezpieczenia mienia.
Produkty i usługi
Szukasz nowoczesnych rozwiązań, które zapewnią bezpieczeństwo twojej firmie? Chcesz mieć pewność, że twoje mienie jest dobrze strzeżone? A może padłeś ofiarą kradzieży, a sprawców do tej pory nie odnaleziono, więc zależy ci na monitoringu? Dobrze trafiłeś!

Firma ERTEOS System zajmuje się doradztwem w zakresie zabezpieczenia oraz montażem niskonapięciowych systemów zabezpieczeń.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybierając naszą firmę, powierzają nam Państwo swoje bezpieczeństwo i poczucie komfortu. Dlatego do każdego ze zleceń podchodzimy indywidualnie.
Gwarantujemy pełną satysfakcję - wybieramy tylko nowoczesny i atestowany sprzęt najwyższej jakości. Na pierwszym miejscu stawiamy państwa bezpieczeństwo i zadowolenie -to dlatego w ciągu kilku lat naszej działalności zaufały nam setki osób.

Specjalizujemy się w montażu systemów monitoringu wizyjnego.

Oferujemy tylko sprzęt nagrywający w bardzo wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu faktycznie spełnia on swoją rolę. Na życzenie klienta instalujemy też systemy alarmowe.

Dbamy też o ochronę dostępu do budynków - naszym klientom polecamy zainstalowanie systemu kontroli dostępu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy być pewni, że nikt niepowołany nie wszedł na teren naszej formy. By zapewnić komfortowy dostęp dla gości czy klientów Państwa firmy, oferujemy możliwość założenia domofonu lub wideodomofonu.

Montujemy też tzw. kompleksowe systemy inteligentnego budynku. Korzystamy przy tym ze sprzętu uznanych marek - Zamel i F&F.
Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 8-18. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania przez telefon. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Tarnów, Nowy Sącz, Mielec, Dębica, Dąbrowa Tarn., Brzesko, Gorlice, Jasło, Bochnia, Rzeszów

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
P
-
Przedszkole Publiczne - Radłów
2019-01-25 21:18:17
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy. Profesjonalne podejście do klienta. Właściciel wszystko dokładnie objaśnił, poinformował o planie pracy i na bieżąco przesyłał informacje mailowe. Firma wykonała montaż niezwykle sprawnie, zachowując przy tym porządek i czystość.