Odotrans Wypożyczalnia Samochodów

Kompleksowe naprawy mechaniczne samochodów osobowych i dostawczych

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Wita Stwosza 18, 33-100 Tarnów małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Odotrans Wypożyczalnia Samochodów

Informacje

Opis działalności
Odotrans to firma z Tarnowa, w województwie małopolskim, założona w 2004 roku. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Mirosław Sobol, nie tylko prowadzi wypożyczalnię samochodów, ale też warsztat, w którym auta są naprawiane. Tutaj można oddać samochód do serwisu i skorzystać z oferty wypożyczalni.
Produkty i usługi
Odotrans dba zarówno o samochody klientów, jak i o samochody ze swojej wypożyczalni. W doskonale wyposażonym warsztacie znajdują się stanowiska do obsługi zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych. Firma ma sprzęt do diagnostyki, napraw mechanicznych i napraw blacharsko-lakierniczych. Doświadczeni mechanicy, używając go i najlepszych jakościowo podzespołów są w stanie szybko wykryć usterki i je usunąć. Zajmują się m.in. takimi pracami jak:
-naprawy silników,
-naprawy podwozia,
-naprawy nadwozia.

Uszkodzona karoseria jest prostowana, a utracone elementy są uzupełniane. Nałożenie pasującego lakieru sprawia, że nie widać, w którym miejscu auto było uszkodzone.

W warsztacie Odotrans wymieniane są też uszkodzone części mechaniczne oraz uzupełniane są oleje i inne materiały eksploatacyjne. Auta poddawane są również przeglądom pod kątem uszkodzeń i usterek poszczególnych systemów, w tym wydechowego, kierowniczego i elektryki.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie warsztatu samochodowego prowadzonego przez firmę Odotrans. Po więcej najlepiej wejść na stronę internetową, a wizyty można umówić telefonicznie.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń