Konkret Artur Jędrasik

Czyszczenie kostki brukowej

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Zamkowa 41, 33-100 Tarnów małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
691 609 114
Konkret Artur Jędrasik

Informacje

Opis działalności
Czyszczenie i impregnacja powierzchni twardych.
Produkty i usługi
Firma KONKRET to miejsce stworzone z myślą zarówno o osobach prywatnych, jak i firmach. Wiemy, jak trudno utrzymać w czystości tapicerkę samochodową czy elewację budynku, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów w tym zakresie. Nasze przedsiębiorstwo tworzą fachowcy z bogatą wiedzą i doświadczeniem.

Czyszczenie kostki brukowej to jedna z wielu usług, które świadczymy. Dbamy o to, aby ten rodzaj terenu uporządkować starannie. Różnica po wykonaniu czyszczenia będzie od razu zauważalna.

Każda firma wie, jak ważny jest jej wizerunek – nie tylko w internecie. Wizytówką wielu przedsiębiorstw jest również zieleń otaczająca budynki. Pielęgnacja trawników, koszenie, przycinanie żywopłotów to prace, które również wykonujemy na zlecenie. Potrafimy zadbać o zieleń we właściwy sposób tak, aby Klienci byli zadowoleni z osiągniętego efektu. Rezultat naszej pracy pozytywnie wpłynie na postrzeganie całego obszaru przedsiębiorstwa.

Mycie dachów to kolejna usługa wchodząca do naszej oferty. Jest to rodzaj pracy, którą trudno wykonać samemu. Wystarczy się z nami skontaktować, a my chętnie pomożemy. Każde zlecenie omówimy szczegółowo.

Zlecić można nam również mycie elewacji. To jeden ze sposobów na przywrócenie budynkom dawnej świetności. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz umiejętności, aby zrobić to w należyty sposób.

Zastanawiasz się, czy mycie nagrobków to zadanie, które również wykonujemy?Zdecydowanie tak. Wyczyścimy oraz zaimpregnujemy tę przestrzeń. Zadbamy o porządek i skrupulatne wykonanie czynności.

Do naszej bogatej oferty zalicza się również odśnieżanie terenu, mycie podwozia samochodu czy polerowanie lakieru. Wyczyścimy również tapicerkę samochodową czy meblową.

Działamy na terenie takich miejscowości jak: Tarnów, Nowy Sącz, Mielec, Gorlice, Jasło, Bochnia. Aby dowiedzieć się więcej o firmie i świadczonych usługach, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na każde pytanie.
Marki i specjalizacje
Czyszczenie i impregnacja powierzchni twardych.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bocheński, brzeski, gorlicki, Nowy Sącz, Tarnów, dębicki, jasielski, mielecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń