Usługi stolarskie Paweł Spisak

Produkcja nowoczesnych mebli i schodów z drewna. Pracownia stolarska, zapraszamy

Stolarze
32-744 Łapczyca 381 małopolskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
601 168 022
Usługi stolarskie Paweł Spisak

Informacje

Opis działalności
Paweł Spisak jest właścicielem zakładu stolarskiego w Łapczycy, na terenie województwa małopolskiego. Firma działa od pierwszej połowy 2019 roku. Oferujemy profesjonalne usługi stolarskie. Wykonujemy meble na zamówienie. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Pomimo niedługiej obecności na rynku, udało nam się zdobyć pewną pozycję w branży stolarskiej. Nasze realizacje i produkty doceniło wielu klientów, którzy teraz chętnie polecają nas rodzinie i znajomym. Działamy z wielkim zaangażowaniem, ponieważ nasza praca to również praca. Zatrudniamy stolarzy, dla których praca twórcza jest niezwykle ważna.


Proponujemy:

- meble kuchenne,
- kuchnie na zamówienie,
- meble na wymiar,
- schody drewniane,
- podłogi drewniane,
- zabudowy wnęk.


Zajmujemy się produkcją pięknych, solidnych drzwi drewnianych. Nowoczesny sprzęt umożliwia nam realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Realizujemy także zamówienia na nowoczesne, drewniane schody i balustrady. Doskonale wyposażony warsztat to gwarancja usług najwyższej klasy.


Do mebli i podłóg wykorzystujemy wysokiej jakości drewno od renomowanych dostawców. Państwa zadowolenie to dla nas sprawa najwyższej wagi. Każdego dnia staramy się spełnić Państwa oczekiwania. Służymy radą i pomocą na każdym etapie współpracy.


Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
J
Jan
Firma naprawdę godna polecenia jeżeli chodzi o sprawę wyrobów drewnianych.
T
Tomasz
Robią bardzo ładne i dobrej jakości schody. Cała nasza rodzina jest mega zadowolona.
Z
Zbyszek
Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z usług Pana Pawła. Meble są wykonane solidnie z dobrej jakości materiałów. Posłużą nam przez lata.